Dovolená a cestování

Pohádková dovolená v Dubaji

Omrzely vás „profláklé“ turistické destinace a toužíte po dovolené, na kterou nikdy nezapomenete? Láká vás představa, že zažijete atmosféru, která je typická pouze pro jediné místo na světě? Zavřete na chvíli oči a představte si, že lyžujete v zamrzlé hale a jen ji opustíte, pocítíte spalující žár exotického slunce. Jakmile vás omrzí povalování na pláži, vydáte se do některého z mnoha gigantických nákupních center, ve kterých nenarazíte jen na luxusní butiky, ale také obrovská akvária se žraloky. Hned vedle něj si zabruslíte na perfektně upravené ledové ploše a nechybí ani tučňáci a další zvířata, která byste v nákupním centru nehledali… Procházkou v komplexu obchodního centra váš výlet nekončí. Na vaše smysly zaútočí i kolorit mrakodrapů, kterým dominuje nejvyšší budova na světě. Až vás ruch velkoměsta omrzí, stačí si zavolat vodní taxi, které vás bezpečně odveze na některou z mnoha soukromých pláží.
Přestaňte teď na chvíli snít. Jestlipak jste místo, po kterém jste se ještě před chvílí procházeli, poznali? Nebudeme vás dlouho napínat – Dubaj zažila masivní rozvoj teprve nedávno. Hlavní město Spojených arabských emirátů si však i přesto velmi rychle vydobylo renomé jedné z nejexkluzivnějších dovolenkových destinací, do které míří turisté z celého světa. A to nejen ti movitější. Cestovní agentury nabízí dostupné zájezdy, díky kterým může luxus arabského světa poznat opravdu každý. Během dovolené v Dubaji a respektive v celých SAE toho zažijete mnohem více než kdekoliv jinde. Vedle ultramoderních nákupních center stojí architektonické skvosty s bohatou historií a upravené zelené parky kontrastují s nekonečnou pouští. Jde o unikátní kombinaci blízkého východu a západního světa, která vás dostane.
Chcete-li si pobyt v Dubaji užít plnými doušky a neztrácet čas vyřizováním vstupního víza do SAE, obraťte se na specializovanou cestovní kancelář Sinimar Tour. Česká pobočka jedné z největších dubajských cestovních kanceláří za vás obstará vše potřebné a zajistí pro vás vše od zmíněného víza až po letenky do SAE, ubytování a organizaci výletů. Všechny potřebné informace najdete na www.sinimar.eu. Na dovolenou v Emirátech nikdy nezapomenete. Foto: sxc.hu

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije