Nechoď jako hastroš!

Ženy to se svými muži nemají jednoduché. Říká se, že pánové nikdy nedospějí a vždycky se budou chovat jako malé děti. Po světě sice chodí několik výjimek, které potvrzují pravidlo, ale je jich jako šafránu. Ona chronická infantilnost se projevuje celou řadou způsobů, z nichž většinu ženy trpělivě tolerují, nebo alespoň předstírají, že o ničem neví. Hraní počítačových her i v pokročilejším věku a shromažďování naprosto nepotřebných sběratelských kartiček by se ještě dalo překousnou, ovšem když dojde na oblékání, bývají ženy neúprosné. I v době, kdy po molech hodí více modelů, než modelek, se totiž najdou chlapáci, kteří svou garderóbu vůbec neřeší. A pak se nestačí divit, když se za ně partnerka stydí.

Není košile, jako košile

Pokud vám vaše milovaná řekla, že s vámi nikam nepůjde, dokud nevyměníte patnáct let staré tričko za něco elegantnějšího, nemějte ji to za zlé. Nestrávila přece několik dlouhých desítek minut (ne-li hodin) líčením a výběrem vhodných šatů jen proto, aby si vyšla ven s bezdomovcem. Nikdo po vás nechce, abyste šli do obchodu v obleku, ale moderní pánská košile určitě nebude naškodu. Na rozdíl od trička si ji můžete obléknout téměř při každé příležitosti. Pracovní pohovor, romantická schůzka, nebo párty s přáteli? Panské košile se totiž neomezují jen na ty flanelové, které nosí převážně zástupci starší generace a dražší kousky z pravého hedvábí. Trendy jsou především slim košile, které jsou ideální jak pro méně důležitá formální, tak i zcela kamarádská setkání.

Slimky z Itálie

Pro opravdový styl budete muset k Mary. Jedině ta totiž nabízí skutečně kvalitní a hlavně stylové košile CARISMA, které název brandu zcela vystihuje. Budete v nich neodolatelní, k nakousnutí a kdoví, co ještě. Jakpak by také ne, když pochází z Itálie, kolébky módy. Tak daleko pro ně ale nemusíte, stejně dobře je koupíte i z pohodlí domova u Mary. Vy ji snad neznáte? Stačí vyťukat mary-fashion.cz a jste tam! Na své si přijdou i dámy, pro které je v shopu také spousta pěkných hadříků. Samozřejmě italských, moderních a levných.

Publikováno: 08. 10. 2012

Kategorie: Móda a styl

Autor: Honza Vodička

Tagy: košile | pánská košile | pánské košile | slim košile