Móda a styl

Nechoď jako hastroš!

Ženy to se svými muži nemají jednoduché. Říká se, že pánové nikdy nedospějí a vždycky se budou chovat jako malé děti. Po světě sice chodí několik výjimek, které potvrzují pravidlo, ale je jich jako šafránu. Ona chronická infantilnost se projevuje celou řadou způsobů, z nichž většinu ženy trpělivě tolerují, nebo alespoň předstírají, že o ničem neví. Hraní počítačových her i v pokročilejším věku a shromažďování naprosto nepotřebných sběratelských kartiček by se ještě dalo překousnou, ovšem když dojde na oblékání, bývají ženy neúprosné. I v době, kdy po molech hodí více modelů, než modelek, se totiž najdou chlapáci, kteří svou garderóbu vůbec neřeší. A pak se nestačí divit, když se za ně partnerka stydí.

Není košile, jako košile

Pokud vám vaše milovaná řekla, že s vámi nikam nepůjde, dokud nevyměníte patnáct let staré tričko za něco elegantnějšího, nemějte ji to za zlé. Nestrávila přece několik dlouhých desítek minut (ne-li hodin) líčením a výběrem vhodných šatů jen proto, aby si vyšla ven s bezdomovcem. Nikdo po vás nechce, abyste šli do obchodu v obleku, ale moderní pánská košile určitě nebude naškodu. Na rozdíl od trička si ji můžete obléknout téměř při každé příležitosti. Pracovní pohovor, romantická schůzka, nebo párty s přáteli? Panské košile se totiž neomezují jen na ty flanelové, které nosí převážně zástupci starší generace a dražší kousky z pravého hedvábí. Trendy jsou především slim košile, které jsou ideální jak pro méně důležitá formální, tak i zcela kamarádská setkání.

Slimky z Itálie

Pro opravdový styl budete muset k Mary. Jedině ta totiž nabízí skutečně kvalitní a hlavně stylové košile CARISMA, které název brandu zcela vystihuje. Budete v nich neodolatelní, k nakousnutí a kdoví, co ještě. Jakpak by také ne, když pochází z Itálie, kolébky módy. Tak daleko pro ně ale nemusíte, stejně dobře je koupíte i z pohodlí domova u Mary. Vy ji snad neznáte? Stačí vyťukat mary-fashion.cz a jste tam! Na své si přijdou i dámy, pro které je v shopu také spousta pěkných hadříků. Samozřejmě italských, moderních a levných.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije