Hledáte levné a přesto komfortní ubytování v Brně? My jsme ho pro vás našli!

Máte v plánu návštěvu Brna a přemýšlíte nad tím, kde složíte hlavu? Možností ubytování v moravské metropoli je vskutku víc než dost a stejně jako v Praze, i zde se nabízí množství hotelů, penzionů, hostelů a ubytoven. Pokud se nemůžete rozhodnout, dejte na naše doporučení. Nedělejte zbytečné kompromisy, neplaťte více než doopravdy musíte a zamiřte do penzionu Derivia, který v roce 2012 získal několik zajímavých ocenění. Známý srovnávací portál TIXIK penzion označil za nejoblíbenější brnsněské ubytování a v celém jihomoravském regionu zaujal třetí příčku. Zajmá vás, co vám může penzion Derivia nabídnout?

Jak to vypadá uvnitř?

Penzion Derivia se nachází v ulici Vranovská 68 a hned poté, co projdete vstupními dveřmi, můžete načerpat energii v příjemném baru. Poté, co si objednáte občerstvení nebo některý z mnoha alko či nealko nápojů, se ubytujete v některém ze velmi útulných pokojů. V každém z nich najdete příjemné osvětlení a televizor a v rámci celého objektu je k dispozici vysokorychlostní připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě.

Široké spektrum nadstandardních služeb

Penzion v Brně nás zaujal nabídkou nadstandardních služeb, ve které nechybí pronájem zkušeného řidiče s dvacetiletou praxí. Můžete ho využít k transportu na libovolné místo – třeba na výlet po jihomoravských krásách, které vám doporučí personál penzionu. Od řidičů můžete čekat naprostou profesionalitu, reprezentativní vystupování a znalost angličtiny. A po náročném dni plném nových zážitků vás dostanou do pohody šikovné ruce masérky Martiny, která provozuje masáže přímo v prostorách penzionu. Pokud vás nabídka ubytování v Brně v penzionu Derivia zaujala, nezapomeňte se podívat na galerii na www.penzionderivia.cz. V případě zájmu si můžete ubytování zarezervovat online nebo telefonicky. Věříme, že se vám bude v Brně líbit!