Dovolená a cestování

Hledáte levné a přesto komfortní ubytování v Brně? My jsme ho pro vás našli!

Máte v plánu návštěvu Brna a přemýšlíte nad tím, kde složíte hlavu? Možností ubytování v moravské metropoli je vskutku víc než dost a stejně jako v Praze, i zde se nabízí množství hotelů, penzionů, hostelů a ubytoven. Pokud se nemůžete rozhodnout, dejte na naše doporučení. Nedělejte zbytečné kompromisy, neplaťte více než doopravdy musíte a zamiřte do penzionu Derivia, který v roce 2012 získal několik zajímavých ocenění. Známý srovnávací portál TIXIK penzion označil za nejoblíbenější brnsněské ubytování a v celém jihomoravském regionu zaujal třetí příčku. Zajmá vás, co vám může penzion Derivia nabídnout?

Jak to vypadá uvnitř?

Penzion Derivia se nachází v ulici Vranovská 68 a hned poté, co projdete vstupními dveřmi, můžete načerpat energii v příjemném baru. Poté, co si objednáte občerstvení nebo některý z mnoha alko či nealko nápojů, se ubytujete v některém ze velmi útulných pokojů. V každém z nich najdete příjemné osvětlení a televizor a v rámci celého objektu je k dispozici vysokorychlostní připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi sítě.

Široké spektrum nadstandardních služeb

Penzion v Brně nás zaujal nabídkou nadstandardních služeb, ve které nechybí pronájem zkušeného řidiče s dvacetiletou praxí. Můžete ho využít k transportu na libovolné místo – třeba na výlet po jihomoravských krásách, které vám doporučí personál penzionu. Od řidičů můžete čekat naprostou profesionalitu, reprezentativní vystupování a znalost angličtiny. A po náročném dni plném nových zážitků vás dostanou do pohody šikovné ruce masérky Martiny, která provozuje masáže přímo v prostorách penzionu. Pokud vás nabídka ubytování v Brně v penzionu Derivia zaujala, nezapomeňte se podívat na galerii na www.penzionderivia.cz. V případě zájmu si můžete ubytování zarezervovat online nebo telefonicky. Věříme, že se vám bude v Brně líbit!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije