Móda a styl

Vybíráme peněženku pro sezónu 2013

Milovníci módy a především všelijakých doplňků se nemohou dočkat příchodu jara. Jen, co se teploty vydrápou k pozitivnějším číslům a nadobro zmizí sněhová pokrývka, budou zase moct vyrazit do ulic a pochlubit se svému okolí nejnovějšími kousky, které se jim podařilo ulovit pro letošní sezónu. A jak jste na tom vy? Pokud jste se ještě k revizi garderóby a doplňků nedostali, měli byste to napravit. Jakmile vysvitne sluníčko, nebudete se muset zdržovat nakupováním a rovnou někam ven. Abychom vám nakupování usnadnili, připravili jsme několik tipů na nákup jednoho z nejdůležitějších doplňků vůbec – peněženky.
Peněženka nám dělá společnost každý den a právě proto bychom jejímu výběru měli věnovat patřičnou pozornost. Předtím, než se rozhodnete pro konkrétní model, však velmi dobře zvažte, k jakému účelu ji budete využívat. Budete v ní přenášet pouze mince? Nebo se bez nich naopak obejdete a vystačíte si s papírovými bankovkami? A co platební karty a doklady? Nehodila by se vám peněženka, do které se vleze úplně všechno? Jakmile si zodpovíte všechny zmínění otázky, můžete se vydat na nákupy. Jedním z míst, kde seženete značkové pánské i dámské peněženky od nejznámějších výrobců, je oblíbený internetový obchod s doplňky všeho druhu modnidoplnky.cz.
Mladší generace ocení zastoupení streetwearových modelů Dakine, Quicksilver, nebo Roxy, které jsou k mání za velmi nízké ceny. Pro dámy, které preferují eleganci, jsou připraveny luxusní dámské kožené peněženky Morellato či Vera Pelle. Neméně oblíbené jsou i stylové peněženky Guess a DKNY, které určují aktuální trendy. Na své si ovšem přijdou i pánové. Pánské peněženky Victorinox a Septwolves jsou známkou vytříbeného vkusu a vydrží i nešetrné zacházení.
Těmito značkami však výběr peněženek teprve začíná. Ve virtuálních regálech na vás čekají exkluzivní modely od 24 výrobců a v celém e-shopu pak více než 17 tisíc kusů značkového zboží. To můžete mít doma již do dvou dnů a u objednávky nad 1 200 Kč si nemusíte lámat hlavu s poštovným. Stálí zákazníci určitě ocení slevu ve výši 3 % na každý další nákup.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije