Bydleni

Odpadkový koš jako interiérový doplněk

Patříte mezi milovníky interiérového designu, kteří věnují každou volnou chvilku ke zvelebování svého obydlí? Tak schválně, prozraďte nám, čím jste si udělali radost v poslední době. Stylovým kávovarem? Elegantní čajovou soupravu? A jak by se vám líbil nový odpadkový koš? Kde vůbec máte ten současný? Pročpak ho schováváte? Že by šlo o pozůstatek z dob sladkého socialismu? Vážení, pravděpodobně jste zaspali dobu. Dnešní odpadkové koše se s obludami, jejichž účel byl požírat odpadky a páchnout, nedají srovnat. I bez nadsázky se dá říct, že se staly plnohodnotnými dekoracemi, které rozhodně nemusíte schovávat do kuchyňské linky. Naopak, rádi se jimi pochlubíte!

Vítejte v pestrém světě odpadků

Odpadkový koš vždy sloužil pouze k jedinému účelu, tedy dočasnému přechovávání zbytků jídla, papírků a dalšího „bordýlku“. Dnes plní i funkci estetickou. Skvělým příkladem je pestrá paleta odpadkových košů Hailo, které nabízí internetový obchod odpadkovykos.cz. Ale vše pěkně popořádku.

Odpadkové koše Hailo patří mezi nejkrásnější místa, kam se mohou vaše odpadky dostat. Chlubí se moderním designem, kvalitním zpracováním a materiály. Jsou k mání v nejrůznějších velikostech, ale i barevných provedeních. Vedle již klasického nerezu, můžete zvolit nejrůznější barevné laky. Koš tak lehce sladíte i se zbytkem kuchyně, nebo z něj naopak uděláte dominantu, kterou nikdo nepřehlédne.

Bezdotykové koše pro milovníky hygieny

I sebehezčí koš bývá semeništěm bakterií a pokud se budete chtít vyhnout přímému kontaktu, sáhněte po výdobytku moderní techniky. Bezdotykový koš obsahuje čidlo, které reaguje na pohyb. Koš se sám otevře a po několika vteřinách i zavře. Znáte snad lepší způsob, jak hygienicky vyhazovat odpadky?

Ať už sáhnete po jakéhokoliv alternativě, v případě košů Hailo budete mít na každý výrobek pětiletou záruku. A poštovné? To platit nemusíte.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije