Móda a styl

V čem spí muži?

Muži mají jasno. Své partnerky chtějí vidět uléhat v krajkovém spodním prádle, poloprůsvitném pyžámku nebo saténénové košilce. Ale jak je to s pánským spodním prádlem na spaní? Zajímá vás pohled z druhé strany barikády? Pánové to mají ještě složitější a ženám se jen tak nezavděčí. Nechcete-li při výběru nočního prádla chybu, dejte na naše rady!

Většina mužů si s tím, co si na sebe oblečou do postele, příliš hlavu nelámou, ale pravdou je, že si tím mohou pěkně zavařit. Ani milující partnerka kolikrát nepřekousne nevhodně zvolené (jinak také antisexy) pánské pyžamo, které vypadá jako dědictví po dědečkovi, ale stejně tak ani staré otrhané tričko.

Naháči jsou sexy!

Možná vás to překvapí, ale většinu žen nejvíce nažhaví nejlevnější a zároveň nejkomfortnější varianta – na Adama. Pokud rádi uléháte tak, jak vás pánbůh stvořil, můžete si gratulovat. Svou partnerku tím rozhodně nepohoršíte (výjimky potvrzují pravidla) a ještě ji pěkně rozpálíte. Co si však počít tehdy, když se teploty blíží k nule a v ložnici přituhuje?

Tričko, pyžamo, nebo noční košile?

Na slipy rozhodně zapomeňte, většina žen je nemůže ani vidět. Lépe jsou na tom boxerky a zdaleka největší oblibě se těší trenýrky. V kombinaci s volným bavlněným tričkem jsou snesitelné, ale chcete-li vypadat ještě stylověji, sáhněte po pánském pyžamu. Defakto jde o kombinaci šortek (případně „tříčtvrťáků“) a trička či tílka, které však k sobě ladí více než náhodně zvolené jednotlivé kusy oblečení. Na pánská pyžama s dlouhým rukávem pozor – pokud vám není méně než patnáct let, nechte je mladšímu sourozenci. Některé ženy označují pánské pyžamo jako dokonalou antikoncepci, ale budete-li vybírat svědomitě, určitě najdete model, který vám ostudu neudělá.

Chcete-li si z parnerky udělat legraci, oblečte se do pánské noční košile. V případě overalu doplněného o čepičku možná přestane dýchat. Poté však košilku raději uložte k ostatním vtipným rekvizitám a raději se k ní v nejbližší době nevracejte. Což o to – noční košile je sice jeden z nejkomfortnějších modelů vůbec, ale ženy ji prostě nemusí. Na druhou stranu proti gustu žádný dišputát…

Ať už se rozhodnete spát v pyžamu, tričku, tílku nebo noční košili, nezapomeňte se kouknout na sortiment pánského nočního prádla v oblíbeném e-shopu www.emanuela.cz. Moderní design, kvalitní materiály a skvělé ceny jsou pádným argumentem k tomu, proč nespat jen na Adama.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije