Dovolená téměř zadarmo

Dotkla se vás změna počasí a trápí vás nepříjemné virózy a další nemoci? Pokud navíc bydlíte ve větším městě, může se na vašem zdraví podepsat také znečištěný vzduch a mnoho stresových faktorů, které nás celý den provázejí. Chcete-li uniknout tlaku a udělat něco pro své zdraví, vydejte se do na hory. Pobyt v přírodě, byť jen na víkend, vám udělá mnohem lépe. Pakliže jste v nepříjemné finanční situaci a nemáte k dispozici větší hotovost, určitě vám nebude vadit nákup víkendového pobytu či celotýdenní dovolené se slevou. Ty nenajdete nikde jinde, než na internetu. Pojďme se spolu podívat na místo, kde se soustředí levné pobyty všeho druhu.

NewGo.cz nabízí nejen levé pobyty, ale také zážitky

Chcete-li se dostat na dovolenou za velmi příjemnou cenu, můžete vyzkoušet některý z populárních slevomatů. Na slevových portálech jsou k mání slevy pobyty, zážitky a dovolené. Kromě toho jsou na nich i další slevy, což vyhledávání znepříjemňuje. Mnohem lepším řešením je jít najisto a hledat zlevněné pobyty na NewGo.cz. Tento portál je součástí populární cestovní agentury NewTravel.cz a soustředí se pouze na slevy z oblasti zájezdů, pobytů a zážitků. Všechny jsou k mání za velmi nízké ceny, takže si přijdou na své i zájemci, kteří si momentálně nemohou dovolit utratit moc peněz. Slevy cestování se opravdu vyplatí a mnohdy sahají daleko za hranici padesáti procent. Zajet si na víkend na hory za pár set korun se opravdu vyplatí.

Slevové vouchery jako dárek

Chcete udělat radost svým blízkým, ale nic kloudného vás nenapadá? Co jim pro změnu věnovat něco méně praktického, zato mnohem originálnějšího? Věnujte jim voucher se slevou na víkendový pobyt nebo některý z celé řady zážitků. Určitě budou mít obrovskou radost a minidovolenku si užijí se vším všudy. NewGo.cz, to jsou slevy, které se opravdu vyplatí.

Publikováno: 17. 03. 2012 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Honza Vodička

Tagy: newgo.cz | newtravel.cz | slevy dovolená | slevy pobyty | slevy zájezdy