Finance

GE Money Bank – banka, která jde podnikatelům vstříc

Neuspokojuje vás cenová politika vaší stávající banky a poohlížíte se po výhodnější alternativě? Chcete si otevřít zajímavý podnikatelský účet spojený s atraktivními benefity a chystáte se využít úvěr, který vám pomůže nastartovat nový byznys? Pak vás jistě bude zajímat aktuální nabídka společnosti GE Money Bank, jejíž prioritami jsou jednoduchost, srozumitelnost a inovace. Česká pobočka finanční skupiny General Electric působí na českém trhu již od roku 1998 a velmi rychle se zařadila mezi nejvýznamnější tuzemské bankovní ústavy. V současné době provozuje téměř 300 kontaktních míst v rámci celé České republiky a na její nabídku se můžete podívat i online.

Neplaťte za vedení účtu více než musíte

GE Money Bank nabízí široké spektrum podnikatelských účtů na míru malým, středním i velkým firmám. Nechybí ani speciální účty pro advokáty, insolvenční správce a zemědělce. Na své si přijdou i ženy, které s podnikáním teprve začínají. I pro ně má GE Money Bank něco navíc v podobě Účtu pro začínající podnikatelky. Vedení tohoto účtu je po dobu jednoho roku zcela zdarma a to samé platí i o vkladu hotovosti na pobočkách a výběru peněz husté sítě bankomatů. Kontrolu nad firemními financemi zajišťuje služba e-Výpis, prostřednictvím které si lze nechat zasílat elektronický výpis výdajů a příjmů třeba každý den.

Úvěr, který vám pomůže nakopnout byznys

Potěší vás i pestrá nabídka podnikatelských úvěrů. I ty jsou nastaveny tak, aby je cílová skupina využila co nejefektivněji a to jak případě provozních, tak zajištěných a nezajištěných splátkových úvěrů. Menší firmy s tržbou převyšující částku 300 000 Kč za rok, mohou využít nezajištěný úvěr Express Business s úvěrovým rámcem od 40 000 Kč do 2,5 milionu Kč a neméně výhodná nabídka čeká na zdravotnické subjekty. I lékaři, stomatologové, veterináři a lékárníci jistě ocení možnost financování svých potřeb ve výši 2,5 milionu Kč bez zajištění. A to byla jen malá ochutnávka toho, co na vás v portfoliu GE Money Bank čeká. Najděte si finanční produkty na míru svých potřeb i vy na www.gemoney.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije