GE Money Bank - banka, která jde podnikatelům vstříc

Neuspokojuje vás cenová politika vaší stávající banky a poohlížíte se po výhodnější alternativě? Chcete si otevřít zajímavý podnikatelský účet spojený s atraktivními benefity a chystáte se využít úvěr, který vám pomůže nastartovat nový byznys? Pak vás jistě bude zajímat aktuální nabídka společnosti GE Money Bank, jejíž prioritami jsou jednoduchost, srozumitelnost a inovace. Česká pobočka finanční skupiny General Electric působí na českém trhu již od roku 1998 a velmi rychle se zařadila mezi nejvýznamnější tuzemské bankovní ústavy. V současné době provozuje téměř 300 kontaktních míst v rámci celé České republiky a na její nabídku se můžete podívat i online.

Neplaťte za vedení účtu více než musíte

GE Money Bank nabízí široké spektrum podnikatelských účtů na míru malým, středním i velkým firmám. Nechybí ani speciální účty pro advokáty, insolvenční správce a zemědělce. Na své si přijdou i ženy, které s podnikáním teprve začínají. I pro ně má GE Money Bank něco navíc v podobě Účtu pro začínající podnikatelky. Vedení tohoto účtu je po dobu jednoho roku zcela zdarma a to samé platí i o vkladu hotovosti na pobočkách a výběru peněz husté sítě bankomatů. Kontrolu nad firemními financemi zajišťuje služba e-Výpis, prostřednictvím které si lze nechat zasílat elektronický výpis výdajů a příjmů třeba každý den.

Úvěr, který vám pomůže nakopnout byznys

Potěší vás i pestrá nabídka podnikatelských úvěrů. I ty jsou nastaveny tak, aby je cílová skupina využila co nejefektivněji a to jak případě provozních, tak zajištěných a nezajištěných splátkových úvěrů. Menší firmy s tržbou převyšující částku 300 000 Kč za rok, mohou využít nezajištěný úvěr Express Business s úvěrovým rámcem od 40 000 Kč do 2,5 milionu Kč a neméně výhodná nabídka čeká na zdravotnické subjekty. I lékaři, stomatologové, veterináři a lékárníci jistě ocení možnost financování svých potřeb ve výši 2,5 milionu Kč bez zajištění. A to byla jen malá ochutnávka toho, co na vás v portfoliu GE Money Bank čeká. Najděte si finanční produkty na míru svých potřeb i vy na www.gemoney.cz.

Publikováno: 26. 11. 2013 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Honza Vodička

Tagy: GE Money Bank | podnikatelské účty | podnikatelské úvěry