Finance

Finanční injekce před výplatou? Pomoc hledejte u SMS půjčky!

Do výplaty daleko a v peněžence ani koruna? Nejste sami, do podobné situace se každý měsíc dostávají desítky tisíc lidí. Málokdo však tuší, jak nezáviděníhodnou situaci vyřešit co možná nejelegantnějším způsobem a právě to hraje do karet lichvářům a poskytovatelům podvodných půjček. Pokud vám nezbývá, než si na pár dnů nebo týdnů půjčit menší finanční obnos, nedělejte stejnou chybu a vyberte si věřitele, který vám opravdu pomůže. Prozradíme vám, na co si dát pozor a jak poznat kvalitní nebankovní společnost.
Banka vám před výplatou nepomůže – leda byste si zřídili kreditní kartu či kontokorent. Pokud si však neplánujete půjčovat pravidelně či zmíněné alternativy odmítáte z jiného důvodu, budete se muset porozhlédnout v nebankovním sektoru. Zde vám peníze před výplatou půjčí kde kdo, ale v některých případech se jedná spíše o medvědí službu.

Půjčka před výplatou – efektivní jednorázová pomoc

Nechcete-li se při výběru věřitele spálit, orientujete se na speciální nebankovní půjčky před výplatou zvané SMS půjčky. Jde o krátkodobé úvěry, které svou koncepcí vychází z původního modelu – tzv. finské půjčky od společnosti Ferratum. Jejich podstata tkví v kombinaci poměrně nízkého úvěrového rámce (řádově v tisících) a krátké doby splatnosti (zpravidla měsíc). Příkladem budiž tato půjčka před výplatou.
Výhodou krátkodobé SMS půjčky je skutečnost, že se nezadlužíte na dobu v řádu několika měsíců nebo dokonce let. Vše splatíte za několik týdnů a pokud se vám přeci jen nepodaří dodržet termín splatnosti, můžete zažádat o jeho prodloužení. Vyhnete se také počítání úroků – poskytovatelé SMS půjček si účtují fixní poplatek za každou vypůjčenou tisícikorunu. Pro půjčku před výplatou nebudete muset nikam chodit a vše vyřídíte z pohodlí domova. Stačí vyplnit online žádost na webu a jakmile dojde k jejímu schválení, přepošle vám věřitel požadovanou částku rovnou na váš účet.

Peníze před výplatou zadarmo nedostanete

Půjčky před výplatou jsou koncipovány tak, aby byly jednoduché a transparentní. Ale kde je onen pověstný háček? Nebudeme vás dlouho napínat – musíte se smířit s poměrně vysokou RPSN.
Stále si nejste jistí, jestli jsou půjčky do výplaty tím pravým pro vás? Přečtěte si o nich zajímavý článek na serveru Měšec!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije