Domů » Finanční injekce před výplatou? Pomoc hledejte u SMS půjčky!
Finance

Finanční injekce před výplatou? Pomoc hledejte u SMS půjčky!

Do výplaty daleko a v peněžence ani koruna? Nejste sami, do podobné situace se každý měsíc dostávají desítky tisíc lidí. Málokdo však tuší, jak nezáviděníhodnou situaci vyřešit co možná nejelegantnějším způsobem a právě to hraje do karet lichvářům a poskytovatelům podvodných půjček. Pokud vám nezbývá, než si na pár dnů nebo týdnů půjčit menší finanční obnos, nedělejte stejnou chybu a vyberte si věřitele, který vám opravdu pomůže. Prozradíme vám, na co si dát pozor a jak poznat kvalitní nebankovní společnost.
Banka vám před výplatou nepomůže – leda byste si zřídili kreditní kartu či kontokorent. Pokud si však neplánujete půjčovat pravidelně či zmíněné alternativy odmítáte z jiného důvodu, budete se muset porozhlédnout v nebankovním sektoru. Zde vám peníze před výplatou půjčí kde kdo, ale v některých případech se jedná spíše o medvědí službu.

Půjčka před výplatou – efektivní jednorázová pomoc

Nechcete-li se při výběru věřitele spálit, orientujete se na speciální nebankovní půjčky před výplatou zvané SMS půjčky. Jde o krátkodobé úvěry, které svou koncepcí vychází z původního modelu – tzv. finské půjčky od společnosti Ferratum. Jejich podstata tkví v kombinaci poměrně nízkého úvěrového rámce (řádově v tisících) a krátké doby splatnosti (zpravidla měsíc). Příkladem budiž tato půjčka před výplatou.
Výhodou krátkodobé SMS půjčky je skutečnost, že se nezadlužíte na dobu v řádu několika měsíců nebo dokonce let. Vše splatíte za několik týdnů a pokud se vám přeci jen nepodaří dodržet termín splatnosti, můžete zažádat o jeho prodloužení. Vyhnete se také počítání úroků – poskytovatelé SMS půjček si účtují fixní poplatek za každou vypůjčenou tisícikorunu. Pro půjčku před výplatou nebudete muset nikam chodit a vše vyřídíte z pohodlí domova. Stačí vyplnit online žádost na webu a jakmile dojde k jejímu schválení, přepošle vám věřitel požadovanou částku rovnou na váš účet.

Peníze před výplatou zadarmo nedostanete

Půjčky před výplatou jsou koncipovány tak, aby byly jednoduché a transparentní. Ale kde je onen pověstný háček? Nebudeme vás dlouho napínat – musíte se smířit s poměrně vysokou RPSN.
Stále si nejste jistí, jestli jsou půjčky do výplaty tím pravým pro vás? Přečtěte si o nich zajímavý článek na serveru Měšec!

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Kde to žije