Praktické a stylové příslušenství pro tablety

Patříte do rozšiřujících se řad milovníků tabletů? Pokud jste nad koupí dotykového kapesního počítače váhali, vaše pochybnosti se po prvním zapnutí stoprocentně rozplynuly. Tablet je perfektní společník, díky kterému se můžete koukat na filmy, poslouchat oblíbenou muziku, surfovat na internetu a řešit drobné kancelářské procesy i bez toho, aniž byste s sebou museli tahat notebook. Ale to vy moc dobře víte a filosofováním o přínosu tabletů se dnes zabývat nebudeme. Naopak vám prozradíme několik vychytávek, které by ve vašem příslušenství neměly chybět!

Tablet musí přežít

Vážíte si ho a nechcete, aby se mu něco stalo? Tak proč ho nenosíte v pouzdru? Pouzdra pro tablety jsou k mání v nejrůznějších variantách, které se liší po designové, ale také funkční stránce. Pokud jste často mimo dosah elektrické sítě, jistě oceníte pouzdro s integrovanou baterií. V případě potřeby tablet jednoduše nabijete prostřednictvím USB kabelu (a stejně tak i váš smartphone nebo jiné zařízení).Pouzdro Mezi nejoblíbenější pouzdra však bezesporu patří ty, ve kterých je zabudována klávesnice. Pokud vás vyťukávání delších textů zdržuje, pak vám klávesnice pro tablety ušetří spoustu času. A když už ji zmiňujeme, je k mání i samostatně bez pouzdra. Stačí ji propojit s tabletem, který postavíte na stojánek a získáte téměř plnohodnotné stolní PC :-) Stojanek Vraťme se však k ochranným prvkům. Neriskujte, že se displej (respektive vrstva, která displej chrání) poškrábe a opatřete ho fólií. Fólie na tablet má navíc i další funkci – zamezí tvorbě nepříjemných otisků prstů a slouží jako antireflexní vrstva.

S tabletem v ruce za každého počasí

Pouzdro, stojánek, folii a klávesnici máte. Ale k čemu vám to bude, když vám při manipulaci během chladnějšího počasí mrznou prsty? Rukavice nejsou řešením, protože tablet přes nevodivou tkaninu nereaguje... A právě proto si nasadíte speciální rukavičky Aligator s konečky z elektricky vodivého materiálu! Budou se vám hodit i tehdy, když si budete muset urgentně vyřídit pár neodkladných záležitostí na svém smartphonu. Není důvod mrznout, když můžete řádit po displeji i v rukavicích. RukaviceŠikovné rukavičky Aligator, kompletní příslušenství a tablety samotné seženete za skvělou cenu u známého prodejce na www.aaron.cz.

Publikováno: 07. 02. 2014 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Elektronika

Autor: Honza Vodička

Tagy: fólie na tablet | klávesnice pro tablety | příslušenství pro tablety | tablety | vodivé rukavice