TianDe aneb nebeská dokonalost za pár korun

Obliba přírodní kosmetiky stále roste. Poznali jsme, že ani nejlepší umělé přípravky nenahradí látky, které před tisíci lety vytvořila matka příroda a pomalu se vracíme k tomu, co v minulosti využívali již naši předkové. Kosmetické přípravky, které jsou složeny pouze z přírodních látek jsou šetrné nejen k našemu organismu, ale i okolí a jejich jediná nevýhoda spočívá v relativně vysoké ceně. A protože ne každý si může dovolit pravidelně investovat do kosmetiky a hygienických přípravků, našli jsme pro vás cenově přijatelnou alternativu, která si však nezadá ani s těmi nekvalitnějšími a mnohem dražšími přípravky.

Zlato, stříbro i ovčí placenta

Společnost TianDe vyrábí a pomocí moderních technologií kosmetiku, která vyhází z tradičních čínských, altajských a tibetských receptur. Její produkty využívají lidé po celém světě a nemohou si je vynachválit. Ostatně mají pro to hned několik důvodů – TianDe má oproti běžným kosmetickým výrobkům výrazný zdravotní efekt, který se projevuje nejen na pokožce, ale i na fungování celého organismu. Za pozitivní účinky vděčí vzácným přírodním ingrediencím, éterickým olejům, unikátním složkám živočišného původu a minerálům. V přípravcích tak najdete ženšen, zázvor, lotos, ylang ylang, rozmarýn, jasmín, mandle, ale také ovčí placentu, kolagen, žraločí chrupavku a dokonce perly, křemík, stříbro či zlato. Všechny výrobky pochází z ekologicky čistých oblastí Číny a Tibetu a sbírají je speciálně vyškolení odborníci, pouze v některých lunárních obdobích. Neméně kvalitní je i voda, která pochází z hlubin moře a minerálních pramenů. Od konkurenčních přírodních přípravků se liší vysokým procentuálním obsahem výše uvedených látek, díky kterému jsou výsledky dlouhodobého užívání srovnatelné s terapeutickou léčbou. Účinky se projeví téměř okamžitě.

Lepší a mnohem levnější

Zdá se vám divné, proč jsou ceny tak kvalitní kosmetiky mnohem nižší než jak je znáte u konkurenčních přírodních přípravků? Důvod je prostý, jde o orientální kosmetiku a ceny jsou nastaveny pro východní trh. O kvalitě přípravků nemůže být pochyb a svědčí o ní mezinárodní certifikáty ISO 9001 2000. Objednat si je můžete z pohodlí domova v e-shopu tian-de.cz, kde najdete speciální přípravky na čištění pleti i celého těla, parfémy či kosmetiku pro muže. Informace o slevách a akcích pak na těchto Facebookových stránkách. Tian De, to je nebeská dokonalost, díky které se budete cítit jako nikdy předtím. Foto: tian-de.cz

Publikováno: 09. 05. 2013

Kategorie: Krása

Autor: Honza Vodička

Tagy: kosmetika tian de | přírodní kosmetika tian de | tian de