Domů » TianDe aneb nebeská dokonalost za pár korun
Krása

TianDe aneb nebeská dokonalost za pár korun

Obliba přírodní kosmetiky stále roste. Poznali jsme, že ani nejlepší umělé přípravky nenahradí látky, které před tisíci lety vytvořila matka příroda a pomalu se vracíme k tomu, co v minulosti využívali již naši předkové. Kosmetické přípravky, které jsou složeny pouze z přírodních látek jsou šetrné nejen k našemu organismu, ale i okolí a jejich jediná nevýhoda spočívá v relativně vysoké ceně. A protože ne každý si může dovolit pravidelně investovat do kosmetiky a hygienických přípravků, našli jsme pro vás cenově přijatelnou alternativu, která si však nezadá ani s těmi nekvalitnějšími a mnohem dražšími přípravky.

Zlato, stříbro i ovčí placenta

Společnost TianDe vyrábí a pomocí moderních technologií kosmetiku, která vyhází z tradičních čínských, altajských a tibetských receptur. Její produkty využívají lidé po celém světě a nemohou si je vynachválit. Ostatně mají pro to hned několik důvodů – TianDe má oproti běžným kosmetickým výrobkům výrazný zdravotní efekt, který se projevuje nejen na pokožce, ale i na fungování celého organismu. Za pozitivní účinky vděčí vzácným přírodním ingrediencím, éterickým olejům, unikátním složkám živočišného původu a minerálům. V přípravcích tak najdete ženšen, zázvor, lotos, ylang ylang, rozmarýn, jasmín, mandle, ale také ovčí placentu, kolagen, žraločí chrupavku a dokonce perly, křemík, stříbro či zlato. Všechny výrobky pochází z ekologicky čistých oblastí Číny a Tibetu a sbírají je speciálně vyškolení odborníci, pouze v některých lunárních obdobích. Neméně kvalitní je i voda, která pochází z hlubin moře a minerálních pramenů.
Od konkurenčních přírodních přípravků se liší vysokým procentuálním obsahem výše uvedených látek, díky kterému jsou výsledky dlouhodobého užívání srovnatelné s terapeutickou léčbou. Účinky se projeví téměř okamžitě.

Lepší a mnohem levnější

Zdá se vám divné, proč jsou ceny tak kvalitní kosmetiky mnohem nižší než jak je znáte u konkurenčních přírodních přípravků? Důvod je prostý, jde o orientální kosmetiku a ceny jsou nastaveny pro východní trh. O kvalitě přípravků nemůže být pochyb a svědčí o ní mezinárodní certifikáty ISO 9001 2000. Objednat si je můžete z pohodlí domova v e-shopu tian-de.cz, kde najdete speciální přípravky na čištění pleti i celého těla, parfémy či kosmetiku pro muže. Informace o slevách a akcích pak na těchto Facebookových stránkách. Tian De, to je nebeská dokonalost, díky které se budete cítit jako nikdy předtím. Foto: tian-de.cz

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Kde to žije