Krása

Perfektní nehty – poznávací znamení pravé dámy

Máte skvěle padnoucí outfit, moderní účes a stylové léčení, ale stále vás trápí pocit, že vám k dokonalému looku „něco“ chybí? Koukněte se na své nehty. Udržujete si je, nebo je nepovažujete za důležité? Chyba. Ne nadarmo se říká, že celek tvoří detaily a jsou to právě nehty, které se mohou na vizáži výrazně podepsat. Pokud vám příroda nenadělila přirozeně krásné nehtíky, pomozte si k jejich lepšímu vzhledu sama. Gelové nehty jsou neskutečně trendy a stanete se díky nim středem pozornosti.

Nápadité vzory, nebo elegantní francouzské nehty? Je to jen na vás…

Obliba gelových nehtů spočívá především v jejich nekonečné variabilitě. Pokud si nepotrpíte na specializované salony a nechcete ztrácet čas, pořiďte si UV lampu, tipy a UV gely a vymodelujte si nové nehtíky svépomocí. Není to těžké a jistě to zvládnete i vy. Stačí trochu cviku a rázem si vykouzlíte originální vzory, které budou bavit vás i vaše okolí. A jakmile vás omrzí, sundáte je pomocí brusky a vyměníte je za decentnější francouzskou manikůru. Gelové nehty jsou díky UV gelům pevné a jejich pěkný vzhled vydrží až několik týdnů. Ovšem za předpokladu, že aplikujete kvalitní přípravek. Budete-li se za každou cenu snažit ušetřit každou korunu, ve finále vám nové nehty nevydrží příliš dlouho a nebudou ani zdaleka tak působivé jako v případě kvalitního UV gelu.

Připlaťte si za kvalitu, nebudete litovat

Doporučujeme UV gely na nehty Bewoman, které jsou k mání v různých viskozitách (řídké, středně husté a husté). Prodejce je dováží přímo z plníren od renomovaných výrobců a garantuje jejich špičkovou kvalitu. Využívají je i profesionální nehtová studia a stejně dobře poslouží i vám. Vyberte si mezi barevnými, metalickými, glitterovými a dalšími UV gely takový, který vám dokonale padne a nezapomeňte si do košíků přihodit i další pomůcky na modeláž gelových nehtů. Na www.bewoman.cz najdete UV lampy, brusky i kompletní sady na nehty. Stačí si vybrat, objednat a můžete modelovat. Něco nám říká, že na příští párty zazáříte!

Foto: sxc.hu

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije