Perfektní nehty - poznávací znamení pravé dámy

Máte skvěle padnoucí outfit, moderní účes a stylové léčení, ale stále vás trápí pocit, že vám k dokonalému looku „něco“ chybí? Koukněte se na své nehty. Udržujete si je, nebo je nepovažujete za důležité? Chyba. Ne nadarmo se říká, že celek tvoří detaily a jsou to právě nehty, které se mohou na vizáži výrazně podepsat. Pokud vám příroda nenadělila přirozeně krásné nehtíky, pomozte si k jejich lepšímu vzhledu sama. Gelové nehty jsou neskutečně trendy a stanete se díky nim středem pozornosti.

Nápadité vzory, nebo elegantní francouzské nehty? Je to jen na vás...

Obliba gelových nehtů spočívá především v jejich nekonečné variabilitě. Pokud si nepotrpíte na specializované salony a nechcete ztrácet čas, pořiďte si UV lampu, tipy a UV gely a vymodelujte si nové nehtíky svépomocí. Není to těžké a jistě to zvládnete i vy. Stačí trochu cviku a rázem si vykouzlíte originální vzory, které budou bavit vás i vaše okolí. A jakmile vás omrzí, sundáte je pomocí brusky a vyměníte je za decentnější francouzskou manikůru. Gelové nehty jsou díky UV gelům pevné a jejich pěkný vzhled vydrží až několik týdnů. Ovšem za předpokladu, že aplikujete kvalitní přípravek. Budete-li se za každou cenu snažit ušetřit každou korunu, ve finále vám nové nehty nevydrží příliš dlouho a nebudou ani zdaleka tak působivé jako v případě kvalitního UV gelu.

Připlaťte si za kvalitu, nebudete litovat

Doporučujeme UV gely na nehty Bewoman, které jsou k mání v různých viskozitách (řídké, středně husté a husté). Prodejce je dováží přímo z plníren od renomovaných výrobců a garantuje jejich špičkovou kvalitu. Využívají je i profesionální nehtová studia a stejně dobře poslouží i vám. Vyberte si mezi barevnými, metalickými, glitterovými a dalšími UV gely takový, který vám dokonale padne a nezapomeňte si do košíků přihodit i další pomůcky na modeláž gelových nehtů. Na www.bewoman.cz najdete UV lampy, brusky i kompletní sady na nehty. Stačí si vybrat, objednat a můžete modelovat. Něco nám říká, že na příští párty zazáříte!
Foto: sxc.hu

Publikováno: 21. 03. 2014 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Krása

Autor: Honza Vodička

Tagy: brusky na gelové nehty | gelové nehty | gelové nehty doma | jak modelovat gelové nehty | sady na gelové nehty | uv gely