Horké tipy

Chcete tisknout mnohem levněji?

Tiskárna je nedílnou součástí každé domácnosti. Ale co vám máme povídat, znáte to na vlastní kůži. I vy neustále tisknete faktury, dokumenty, fotografie… A pokud se vám z tiskárny jen práší a máte pocit, že ji každou chvíli „zavaříte“, možná by nebylo od věci ušetřit za barvu. Pořizovací cena tiskáren je rok od roku přívětivější, ale to samé bohužel nelze říct o cartridgích a tonerech. Nechte si poradit a nakupujte na Tonera.cz, kde najdete prvotřídní zboží za bezkonkurenční ceny.

Proč nakupovat právě u Tonery?

E-shop www.tonera.cz provozuje česká společnost TONERA s r.o., která se na trhu objevila již v roce 1992. V současné době nabízí přes 850 druhů zboží a pokrývá tak potřeby více než 90 % tiskáren. Kromě tonerů a cartridgí v nabídce nechybí ani veškerý spotřební materiály (papíry, folie do faxu, pásky, média…) a v neposlední řadě ani samotné tiskárny. Při nákupu nad 2 000 Kč nebudete platit poštovné.
Na nákupu můžete ušetřit až 8 % z celkové ceny. Tonera nabízí 5 % slevu za nákup renovovaných tonerů (při nákupu nad 3 000 Kč) a navíc 3 % při osobním odběru na prodejně. Tyto slevy se sčítají, což ve finále udělá slušnou částku.

Tonery a cartridge pro všechny typy tiskáren

Na značce vaší tiskárny nezáleží. Prodejce nabízí cartridge Epson, Konica, Apple, Minolta, Cannon a další známé i méně známe značky. Nebudete-li si vědět rady s výběrem, nebojte se zeptat. Ochotně vám poradí a doporučí nejlepší řešení.

Originální, kompatibilní i renovované náplně

Pozor, u Tonery koupíte originální náplně, ale také prověřené kompatibilní tonery a cartridge, které jsou výrazně levnější. Máte-li však v plánu snížit náklady za tisk na naprosté minimum, vydejte se cestou renovovaných tonerů.
Renovované tonery a cartridge jsou často k mání i za méně než 50 % ceny originální náplně, ale přesto nabízí srovnatelnou kvalitu. Nejsou nebezpečné pro tiskárny a navíc jsou ekologické. Tak proč nepřispět k ochraně životního prostředí, když ulevíte i své peněžence?

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije