Chcete tisknout mnohem levněji?

Tiskárna je nedílnou součástí každé domácnosti. Ale co vám máme povídat, znáte to na vlastní kůži. I vy neustále tisknete faktury, dokumenty, fotografie... A pokud se vám z tiskárny jen práší a máte pocit, že ji každou chvíli „zavaříte“, možná by nebylo od věci ušetřit za barvu. Pořizovací cena tiskáren je rok od roku přívětivější, ale to samé bohužel nelze říct o cartridgích a tonerech. Nechte si poradit a nakupujte na Tonera.cz, kde najdete prvotřídní zboží za bezkonkurenční ceny.

Proč nakupovat právě u Tonery?

E-shop www.tonera.cz provozuje česká společnost TONERA s r.o., která se na trhu objevila již v roce 1992. V současné době nabízí přes 850 druhů zboží a pokrývá tak potřeby více než 90 % tiskáren. Kromě tonerů a cartridgí v nabídce nechybí ani veškerý spotřební materiály (papíry, folie do faxu, pásky, média...) a v neposlední řadě ani samotné tiskárny. Při nákupu nad 2 000 Kč nebudete platit poštovné. Na nákupu můžete ušetřit až 8 % z celkové ceny. Tonera nabízí 5 % slevu za nákup renovovaných tonerů (při nákupu nad 3 000 Kč) a navíc 3 % při osobním odběru na prodejně. Tyto slevy se sčítají, což ve finále udělá slušnou částku.

Tonery a cartridge pro všechny typy tiskáren

Na značce vaší tiskárny nezáleží. Prodejce nabízí cartridge Epson, Konica, Apple, Minolta, Cannon a další známé i méně známe značky. Nebudete-li si vědět rady s výběrem, nebojte se zeptat. Ochotně vám poradí a doporučí nejlepší řešení.

Originální, kompatibilní i renovované náplně

Pozor, u Tonery koupíte originální náplně, ale také prověřené kompatibilní tonery a cartridge, které jsou výrazně levnější. Máte-li však v plánu snížit náklady za tisk na naprosté minimum, vydejte se cestou renovovaných tonerů. Renovované tonery a cartridge jsou často k mání i za méně než 50 % ceny originální náplně, ale přesto nabízí srovnatelnou kvalitu. Nejsou nebezpečné pro tiskárny a navíc jsou ekologické. Tak proč nepřispět k ochraně životního prostředí, když ulevíte i své peněžence?

Publikováno: 20. 12. 2014 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Horké tipy

Autor: Honza Vodička

Tagy: jak tisknout levně | tonera