Horké tipy

Udělejte svým chuťovým pohárkům radost vynikajícím vínem

Patříte k milovníkům dobrého vína a otevírá a nevyhovuje vám nedostatečná nabídka v místním supermarketu? Pro kvalitní víno už dávno nemusíte vážit cestu do vinotéky, ale můžete si ho objednat z pohodlí domova. Našli jsme pro vás místo, kde seženete opravdu exkluzivní kousky. Za skvělé ceny, samozřejmě.

Vítejte v online vinárně Winehouse.cz

Internetový obchod Winehouse.cz je skutečným rájem nejen pro skutečné znalce a someliéry, ale i ty z vás, kteří se sice ve víně příliš nevyznají, ale rádi si pochutnají na něčem výjimečném. V nabídce Online vinařství se specializuje na kvalitní vína z Moravy a Čech, ale narazíte v něm také na prověřené destiláty od certifikovaných výrobců a celou řadu výběrových delikates, na kterých si pochutnáte společně s lahodným mokem. Víno eshop vás však zaujme nejen širokým sortimentem, ale také nízkými cenami, které jsou v rámci nejrůznějších akcí ještě atraktivnější. Budete-li nakupovat pravidelně, budete si moct navíc užívat bonusového programu. Pražané (ale samozřejmě nejen oni :-)) mohou zavítat do kamenné prodejny a využít pravidelnou čtvrteční rozvážku zdarma. Dopravu ovšem neplatíte ani při nákupu nad 2 500 Kč a to bez ohledu na to, ze kterého koutu republiky si vybrané lahůdky objednáte.
Milovníky vína a začínající domácí vinaře zaujmou články o víně, které jsou nabité nejrůznějšími tipy a radami. Nechybí ani slovníček pojmů, které ocení každý, kdo se ve světě vína pohybuje teprve krátce. S ostatními nadšenci pak můžete konzultovat své zkušenosti na diskuzním fóru. Nezapomeňte ani na kalendář vinařských akcí, ve kterém najdete plánované události nejen v Česské republice, ale i v zahraničí. Winehouse.cz nenabízí pouze prodej vína online. Je místem, které sdružuje lidi se stejnou zálibou – zálibou ve vynikajícím vínu.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije