Horké tipy

WSE: Jazykové kurzy, které si můžete přízpůsobit podle svého harmonogramu

Toužíte po atraktivnějším zaměstnání a jediné, co vám v tom brání jsou vaše jazykové (ne)dovednosti? Pokud vám v sebevzdělávání brání nedostatek času, neházejte flintu do žita. Nepřizpůsobujte svůj nabitý harmonogram, ale naopak si vyberte kurz, který se přizpůsobí vám. Že o žádném takovém nevíte? V tom případě vám s radostí představujeme jazykovou školu Wall Street English (WSE), která si zakládá na individuálním a flexibilním přístupu ke studentům. Je skutečně jen na vás, kdy se budete chtít učit, o žádnou lekci nepřijdete. Kurzy angličtiny jsou koncipovány tak, aby si studenti mohli vynechanou látku kdykoliv nahradit později. Většina jazykových škol navíc zájemce limituje pevně stanoveným termínem začátku kurzu, ale v případě WSE můžete začít kdykoliv. Třeba hned teď.
Jazyková škola Wall Street Englisth sází na populární metodu tzv. blended learning. Jde o kombinovanou formu výuky, která se skládá z online studia, vlastní učebnice a hodin s lektorem. Do centra WSE tak budete docházet pouze na hodiny s rodilým mluvčím a zbytek zvládnete doma. Ušetříte spoustu času a nebudete trpět pocitem, že děláte něco, co musíte. Výuka angličtiny je rychlá a efektivní – WSE je jedinou institucí, jejíž osnovy splňují normy Evropského referenčního rámce. Kurzy jsou nastaveny tak, aby studentům pomohly rozvíjet látku, ve které se skutečně potřebují zdokonalit. Můžete si vybrat z dvanácti jazykových úrovní a své studium zakončíte certifikátem FCE (First Certificate in English).
FCE je dokládá praktickou znalost angličtiny na vyšší středně pokročilé úrovni a jde o vůbec nejžádanější certifikát mezi zaměstnavateli. Využijete ho v administrativě, bankovnictví, ale i v rámci studia vysokých škol, z nich ho většina uznává. Zkoušky se bát nemusíte, WSE pořádá přípravný kurz s garancí100 % úspěšného složení zkoušky. Pokud se vám ji nepodaří splnit, WSE vám ji umožní na vlastní náklady podstoupit znovu. A to do té doby, než certifikát získáte. Chcete-li se angličtinu skutečně naučit a nevázat se na kurzy angličtiny, kterým se musíte přizpůsobit, nezapomeňte se podívat na wallstreetenglish.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije