Domů » Hledáte kvalitní webhosting za super cenu? Banán.cz je na trhu již 10 let!
Horké tipy

Hledáte kvalitní webhosting za super cenu? Banán.cz je na trhu již 10 let!

Rozhodli jste se, že začnete své služby nebo produkty propagovat na internetu? V tom případě se neobejdete bez vlastních webových stránek. Budete potřebovat doménu, webhosting a v neposlední řadě i samotné webovky. Což znamená, že musíte počítat s nemalou vstupní investicí… anebo se obrátit na někoho, kdo vám poskytne kvalitní služby za velmi zajímavé ceny. A k tomu webovky úplně zadarmo. Řeč však není o freehostingu, ale o aktuální nabídce zavedené společnosti banan s.r.o.! Společnost banan s.r.o. je na trhu již od roku 2004 a drží se na špici nejlepších poskytovatelů webhostingu a souvisejících služeb i navzdory drsné konkurenci. Proč Banán.cz nespadl mezi šedý průměr jako desítky ostatních? Jednoduše proto, že nabízí víc než většina ostatních společností.
Banán.cz zajišťuje webhosting s velmi zajímavými parametry. V případě varianty STANDARD získáte datový limit pro data 20 Gb, datový limit pro e-maily 5 Gb, pravidelné zálohy, služby elektronické pošty, NONSTOP technickou podporu a další služby již od 39 Kč za měsíc (objednáte-li si webhosting na 10 let). Neméně zajímavé jsou i varianty SEO a VIP, které jsou určeny pro náročnější klienty. K SEO hostingu pro vás zkušení technici zajistí pravidelnou optimalizaci webových stránek a navíc získáte větší datový limit (100 Gb), větší dostupnou paměť pro PHO skripty a umístění na serveru, kde je menší počet klientů.
Zmínili jsme, že můžete získat také webové stránky zdarma. Stačí si vybrat ze 700 předpřipravených elegantních šablon, vložit své texty a je to. Vše je jednoduché a rychlé, podobně jako tvorba dokumentu v textovém editoru. Samozřejmostí jsou i nadstandardní (placené) služby v podobě grafiky na míru apod. Banán.cz nabízí vše pod jednou střechou. Ať už jsou vaše potřeby jakékoliv (firemní prezentace, e-shop…), spolehněte se na zázemí společnosti, která je na trhu již 10 let. Banan s.r.o. se pyšní mnoha pozitivními recenzemi (např. několikanásobný vítěz porovnání webhostingových služeb v časopisu CHIP apod.) a množstvím referencí. Banánový webhosting využívá více než 10 000 klientů, mezi které se můžete přidat i vy. Kompletní informace najdete na www.banan.cz.

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Kde to žije