Chystáte se do ciziny a nechcete přijít o své oblíbené pořady v rádiu a v televizi?

Chystáte se na delší dobu do zahraničí a jste rozmrzelí z toho, že si nebudete moct naladit vaše oblíbené televizní a rádiové pořady? Obavy jsou zbytečné, můžete je sledovat a poslouchat online. Prozradíme vám, jak na to.

Na to, že se na internetu díváme na videa a posloucháme hudbu, jsme si již zvykli, ale o přítomnosti rádia a TV online spousta z nás vůbec netuší. Není přitom nic jednoduššího, než si rozkliknout vybranou stanici a zpříjemnit si surfování některou z mnoha televizních a rádiových relací.

Zatímco rádio online provozují téměř všechny známé i méně známé rozhlasové stanice, výběr televizního vysílání je o něco chudší. Zůstaňme však ještě na chvíli u rádia. Všechny dostupné vysílání najdete v katalogu online rádii na www.radia-online.eu. Kromě českých stanic si můžete vybrat i ze spousty zahraničních rádií, které naopak oceníte tehdy, když budete z ciziny zpátky doma. K poslechu přitom nepotřebujete žádný speciální prográmek – rádio hraje přímo v prohlížeči. To samé platí také o online televizi. Živé vysílání nebo vybrané pořady z archivu lze sledovat přímo na webu. Seznam stanic najdete v katalogu www.tv-online.tv-online.cz a opět si můžete vybrat mezi českými kanály (nechybí Nova, hudební stanice ÓČKO a všechny kanály Čestké televize, včetně ČT24 živě a ČT Sport) a několika zahraničními (např. Eurosport a BBC News). Pokud mezi nimi není ta „vaše“ stanice, nezoufejte, provozovatelé webu pravidelně přidávají další dostupné online televize a je pravděpodobné, že se mezi nimi brzy objeví i ta, kterou sledujete vy...

Publikováno: 09. 07. 2013 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Zábava

Autor: Honza Vodička

Tagy: online radio | online televize | rádio online | televize online