Zábava

Chystáte se do ciziny a nechcete přijít o své oblíbené pořady v rádiu a v televizi?

Chystáte se na delší dobu do zahraničí a jste rozmrzelí z toho, že si nebudete moct naladit vaše oblíbené televizní a rádiové pořady? Obavy jsou zbytečné, můžete je sledovat a poslouchat online. Prozradíme vám, jak na to.

Na to, že se na internetu díváme na videa a posloucháme hudbu, jsme si již zvykli, ale o přítomnosti rádia a TV online spousta z nás vůbec netuší. Není přitom nic jednoduššího, než si rozkliknout vybranou stanici a zpříjemnit si surfování některou z mnoha televizních a rádiových relací.

Zatímco rádio online provozují téměř všechny známé i méně známé rozhlasové stanice, výběr televizního vysílání je o něco chudší. Zůstaňme však ještě na chvíli u rádia. Všechny dostupné vysílání najdete v katalogu online rádii na www.radia-online.eu. Kromě českých stanic si můžete vybrat i ze spousty zahraničních rádií, které naopak oceníte tehdy, když budete z ciziny zpátky doma. K poslechu přitom nepotřebujete žádný speciální prográmek – rádio hraje přímo v prohlížeči.
To samé platí také o online televizi. Živé vysílání nebo vybrané pořady z archivu lze sledovat přímo na webu. Seznam stanic najdete v katalogu www.tv-online.tv-online.cz a opět si můžete vybrat mezi českými kanály (nechybí Nova, hudební stanice ÓČKO a všechny kanály Čestké televize, včetně ČT24 živě a ČT Sport) a několika zahraničními (např. Eurosport a BBC News). Pokud mezi nimi není ta „vaše“ stanice, nezoufejte, provozovatelé webu pravidelně přidávají další dostupné online televize a je pravděpodobné, že se mezi nimi brzy objeví i ta, kterou sledujete vy…

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije