Autocentrum Máca: Nové i ojeté vozy Škoda ihned k dodání

Někdo si kupuje auto pro požitek z jízdy, jiný „jen“ kvůli tomu, aby ho bezpečně dopravil do práce a zpět. Všichni však máme jedno společné – vyžadujeme, aby vozidlo spolehlivě fungovalo. Bohužel žádný stroj nevydrží věčně a o automobilech to platí dvojnásob. Pokud vám vás plechový přítel dosloužil, budete se muset poohlédnout po náhradě. Bude to zbrusu nový vůz, nebo ojetina? Ať tak, či onak, udělejte si čas a vydejte se do jihlavského autocentra Auto Máca. Co byste řekli na zbrusu novou Škodovku? Anebo dáte šanci italskému smyslu pro design či španělskému temperamentu?

Proč koupit auto u "Mácy"?

Společnost Autocentrum Máca je na trhu již od roku 1992 a řadí se k nejvýznamnějším autorizovaným prodejcům vozů Škoda a Seat v regionu vysočina. V nabídce nových vozů přibyly v roce 2009 také modely značky Fiat. Portfolio služeb bylo rozšířeno o autoservis užitkových vozů této značky. Za zmínku však stojí také ojeté vozy z programu Škoda Plus.

Když není na nové, pořiďte si kvalitní ojeté

Prodej nových vozů Škoda, Seat a Fiat, je doplněn o ojetiny z programu Škoda Plus. Máte-li omezený rozpočet, který vám nedovoluje koupi nového auta, budete mít radost. V rámci programu Škoda plus můžete získat vozidlo, které není starší než 18 měsíců a nemá najeto více než 30 tisíc kilometrů, za skvělou cenu. Na tyto vozy je poskytována čtyřletá záruka a mimo jiné i výhodné podmínky financování a pojištění. „Navrch“ pak roční kontrolu zcela zdarma.

Moderní autoservis a další služby

Nedílnou součástí autocentra je také autoservis, který se zabývá opravami vozů výše zmíněných značek. A to záruční i pozáruční. Zkušení technici se postarají o montáž autopříslušenství a doplňků a budete-li chtít, přestaví váš vůz na LPG. Zájemci si mohou objednat originální i neoriginální náhradní díly. Tak co vy na to? Auto Máca není obyčejná prodejce, ale profesionální autocentrum, které nabízí široké spektrum služeb. Přidejte se k tisícům zákazníků, kteří jihlavské firmě důvěřují déle než dvě dekády. Nebudete litovat!

Publikováno: 16. 01. 2015 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Auto/moto

Autor: Honza Vodička

Tagy: auto máca | prodej nových vozů škoda