Auto/moto

Autocentrum Máca: Nové i ojeté vozy Škoda ihned k dodání

Někdo si kupuje auto pro požitek z jízdy, jiný „jen“ kvůli tomu, aby ho bezpečně dopravil do práce a zpět. Všichni však máme jedno společné – vyžadujeme, aby vozidlo spolehlivě fungovalo. Bohužel žádný stroj nevydrží věčně a o automobilech to platí dvojnásob. Pokud vám vás plechový přítel dosloužil, budete se muset poohlédnout po náhradě. Bude to zbrusu nový vůz, nebo ojetina? Ať tak, či onak, udělejte si čas a vydejte se do jihlavského autocentra Auto Máca. Co byste řekli na zbrusu novou Škodovku? Anebo dáte šanci italskému smyslu pro design či španělskému temperamentu?

Proč koupit auto u “Mácy”?

Společnost Autocentrum Máca je na trhu již od roku 1992 a řadí se k nejvýznamnějším autorizovaným prodejcům vozů Škoda a Seat v regionu vysočina. V nabídce nových vozů přibyly v roce 2009 také modely značky Fiat. Portfolio služeb bylo rozšířeno o autoservis užitkových vozů této značky. Za zmínku však stojí také ojeté vozy z programu Škoda Plus.

Když není na nové, pořiďte si kvalitní ojeté

Prodej nových vozů Škoda, Seat a Fiat, je doplněn o ojetiny z programu Škoda Plus. Máte-li omezený rozpočet, který vám nedovoluje koupi nového auta, budete mít radost. V rámci programu Škoda plus můžete získat vozidlo, které není starší než 18 měsíců a nemá najeto více než 30 tisíc kilometrů, za skvělou cenu. Na tyto vozy je poskytována čtyřletá záruka a mimo jiné i výhodné podmínky financování a pojištění. „Navrch“ pak roční kontrolu zcela zdarma.

Moderní autoservis a další služby

Nedílnou součástí autocentra je také autoservis, který se zabývá opravami vozů výše zmíněných značek. A to záruční i pozáruční. Zkušení technici se postarají o montáž autopříslušenství a doplňků a budete-li chtít, přestaví váš vůz na LPG. Zájemci si mohou objednat originální i neoriginální náhradní díly. Tak co vy na to? Auto Máca není obyčejná prodejce, ale profesionální autocentrum, které nabízí široké spektrum služeb. Přidejte se k tisícům zákazníků, kteří jihlavské firmě důvěřují déle než dvě dekády. Nebudete litovat!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije