Přerostl vám váš luxusní vůz přes hlavu?

Život je nevyzpytatelný a nikdy nevíme, kdy se k nám štěstěna otočí zády. Ne nadarmo se říká „jednou jsi nahoře a jednou dole“ a „dolů“ se bohužel většinou dostaneme tehdy, když to vůbec nečekáme. Dost možná se to stalo i vám. Vysoké příjmy vás svedly k hypotéce na dům a koupi luxusního automobilu, ale zanedlouho se vaše finanční situace obrátila vzhůru nohama. Bydlení se vzdát nemůžete, ale drahé auto oželíte. Jezdit se totiž dá i v něčem levnějším. Otázkou je, jak se luxusního vozítka co možná nejrychleji bavit a to i bez toho, aniž byste ho museli prodat pod cenou. Řešení je snadné, obraťte se na společnost PiXOLO s.r.o.

Zbavte se svého „mazlíka“ jednoduše a bezbolestně

Výkup luxusních aut, který nabízí společnost PiXOLO, je skvělou příležitostí pro všechny, kteří potřebují velmi rychle finanční hotovost a zároveň nehodlají automobil prodat pod cenou. Specializuje se na výkup osobních, terénních, ale i užitkových vozů, motocyklů a čtyřkolek. Výkup aut může navíc proběhnout i u vás doma. Po domluvě vás navštíví výkupní technik, který provede ocenění vozu na základě jejich technického stavu. Budete-li s nabídkou souhlasit, pak za vás PiXOLO vyřídí veškeré formality. Na výslednou cenu má mimo jiné vliv také původ vozidla, počet majitelů, stav tachometru, počet klíčů, ale i fakt, za bylo vozidlo v minulosti havarováno. Transakce může proběhnout nejen hotově, ale samozřejmě i převodem na váš bankovní účet.

Splácíte leasing? I v tomto případě existuje řešení

Zkrátka nepřijdete ani tehdy, splácíte-li leasing. PiXOLO nabízí nejen výkup aut, ale i převzetí leasingu. Nestíháte-li svá luxusní auta splácet a hrozí-li vám jejich odebrání, vyřešte situaci ještě dříve než váš dluh naroste o sankční poplatky. Podobně jako v rámci výkupu, ani u převzetí leasingu nebudete muset řešit jakékoliv formality a navíc ušetříte čas i peníze, které byste museli investovat do případné inzerce.

Publikováno: 09. 03. 2013 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Auto/moto

Autor: Honza Vodička

Tagy: luxusní vozy | výkup aut | výkup luxusních aut | výkup luxusních vozů