Auto/moto

Přerostl vám váš luxusní vůz přes hlavu?

Život je nevyzpytatelný a nikdy nevíme, kdy se k nám štěstěna otočí zády. Ne nadarmo se říká „jednou jsi nahoře a jednou dole“ a „dolů“ se bohužel většinou dostaneme tehdy, když to vůbec nečekáme. Dost možná se to stalo i vám. Vysoké příjmy vás svedly k hypotéce na dům a koupi luxusního automobilu, ale zanedlouho se vaše finanční situace obrátila vzhůru nohama. Bydlení se vzdát nemůžete, ale drahé auto oželíte. Jezdit se totiž dá i v něčem levnějším. Otázkou je, jak se luxusního vozítka co možná nejrychleji bavit a to i bez toho, aniž byste ho museli prodat pod cenou. Řešení je snadné, obraťte se na společnost PiXOLO s.r.o.

Zbavte se svého „mazlíka“ jednoduše a bezbolestně

Výkup luxusních aut, který nabízí společnost PiXOLO, je skvělou příležitostí pro všechny, kteří potřebují velmi rychle finanční hotovost a zároveň nehodlají automobil prodat pod cenou. Specializuje se na výkup osobních, terénních, ale i užitkových vozů, motocyklů a čtyřkolek. Výkup aut může navíc proběhnout i u vás doma. Po domluvě vás navštíví výkupní technik, který provede ocenění vozu na základě jejich technického stavu. Budete-li s nabídkou souhlasit, pak za vás PiXOLO vyřídí veškeré formality. Na výslednou cenu má mimo jiné vliv také původ vozidla, počet majitelů, stav tachometru, počet klíčů, ale i fakt, za bylo vozidlo v minulosti havarováno. Transakce může proběhnout nejen hotově, ale samozřejmě i převodem na váš bankovní účet.

Splácíte leasing? I v tomto případě existuje řešení

Zkrátka nepřijdete ani tehdy, splácíte-li leasing. PiXOLO nabízí nejen výkup aut, ale i převzetí leasingu. Nestíháte-li svá luxusní auta splácet a hrozí-li vám jejich odebrání, vyřešte situaci ještě dříve než váš dluh naroste o sankční poplatky. Podobně jako v rámci výkupu, ani u převzetí leasingu nebudete muset řešit jakékoliv formality a navíc ušetříte čas i peníze, které byste museli investovat do případné inzerce.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije