Jak se naučit anglicky snadno a rychle?

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem.... A kolikrát jste člověkem vy? Pokud vás trápí, že cizí řeč neovládáte tak bravurně, jak byste si přáli, změňte to! Na sebevzdělávání není nikdy dost pozdě a pokud si vyberete kurz, který stojí zato, budete se z pokroku radovat velmi rychle.

Doučování studentem, nebo kurzy v jazykové škole?

Zaměřme se na jazykové kurzy anglického jazyka, neboť právě angličtina patří k nejrozšířenějším jazykům vůbec (momentálně na 3. místě) a hovoří jí miliarda lidí na celém světě. Běžná školní výuka však často nedosahuje valné kvality a jedinou možností, jak se v angličtině zdokonalit, jsou právě kurzy. Jazykové kurzy angličtiny nenabízí jen renomované jazykové školy, ale také soukromí lektoři a studenti. Ani jedna z možností není vysloveně špatná a s trochou štěstí narazíte na studenta, díky kterému se do cizí řeči poměrně rychle dostanete. Ale proč riskovat? V případě dobré jazykové školy budete hovořit plynně anglicky mnohem rychleji.

Jak vybrat jazykovou školu?

Předtím, než se zapíšete na kurz, si o dotyčné vzdělávací instituci zjistěte vše potřebné. Zeptejte se na vzdělání a zkušenosti lektorů a nezapomeňte ani na maximální počet studentů, kteří se účastní jedné lekce. Bude-li se kurzu účastnit několik desítek lidí, nedostane se vám tolik potřebného individuálního přístupu. Kvalitní jazykovky nabízí široké spektrum kurzů – od univerzální výuky až po opravdu specifické lekce, které odpovídají individuálním potřebám studentů. Výjimkou nejsou kurzy, které vás připraví na pracovní pohovor nebo závěrečné zkoušky, angličtina pro právníky nebo věkovou skupinu 50+ apod. A kde začít hledat? Na webu najdete nespočet inspirativních recenzí a diskuzí. Nechcete-li však zbytečně ztrácet čas, zamiřte na www.ijv.cz. Institut jazykového vzdělávání je jazyková škola, která již mnoho let patří k nejvyhlášenějším českým vzdělávacím ústavům svého druhu. Disponuje moderním zázemím, špičkovými lektory a nabízí opravdu pestrou paletu kurzů.

Publikováno: 28. 08. 2014

Kategorie: Horké tipy

Autor: Honza Vodička

Tagy: jak se naučit anglicky rychle | jak vybrat jazykovou školu