Bydleni

Bez regálů se v prodejně neobejdete. Ale stejně tak i doma!

Došli jste závěru, že ať se snažíte sebevíc, nedokážete svůj domov nafouknout natolik, aby se do něj vlezly všechny věci, které nechcete nebo nemůžete vyhodit? Dost možná jste jen nenašli vhodné řešení. Do praktických ve stavěných skříní se toho sice vleze mnohem více než do běžného nábytku, ale přesto je spoustu míst, kde se vyloženě nehodí. Kam tedy odložit věci, které potřebujeme mít neustále na očích a nechceme je schovávat?

Na každou otázku existuje odpověď a ta na tu naší vás možná překvapí. Nedostatek místa lze řešit prostřednictvím kovových regálů, které vídáme jako vybavení prodejen. V našem případě však bude vybavení obchodů k nezaplacení – regálový systém je možno umístit i na místa, která pro klasický nábytek nejsou vhodná a kromě toho je mobilní. Přemisťovat skříň pokaždé, když pro ni najdete jiné využití, je nereálné, ale regál demontujeme a opět složíme během několika minut.

Typické vybavení obchodů můžeme využít nejen v dílně nebo v garáži, ale i pracovně nebo dětském pokoji. Soustava polic je připravena i na velmi těžká břemena a nezáleží na tom, zda na ni umístíme šanony s dokumenty nebo kbelíky s desítkami kilogramů barev. Tedy alespoň ne v případě prověřených systémů, které téměř dvacet let vyrábí společnost EU REGALY CZ.

Výrobce se sice specializuje především na vybavení prodejen, obchodů a skladů, ale regály hojně využívají také domácnosti. Dost možná v nich najdete zalíbení i vy. Cena je navíc i navzdory perfektnímu zpracování velmi příjemná.

Regálové systémy jsou dodávány ve smontovaném stavu a finální sestavení vám zabere maximálně několik minut. Prvním krokem je ovšem konfigurace individuálního řešení přímo na webu eu-regaly.cz. V prostředí jednoduché aplikace zvolíte požadované parametry a ihned se dozvíte i případnou cenu. Regály lze volně kombinovat mezi sebou a vybavit je policemi. Ty se vyrábí z tvrzeného plastu a kovu a pyšní se úctyhodnou nosností. Údržba regálu je rychlá a snadná a díky kvalitní povrchové úpravě můžete počítat s tím, že budou v perfektním stavu i za deset let.

Foto: eu-regaly.cz

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije