Bydleni

Moderní garáž potřebuje moderní vrata

Vůně spálených pneumatik a benzinu, to je pro mnoho mužů smyslem života. Ne každý den však mohou trávit na závodišti a tak jim nezbývá, než si krátit čas opravami a úpravami automobilu v garáži. Pokud jste se v úvodu poznali, jsou následující řádky určeny právě vám. V případě, že sice nepatříte k motoristickým šílencům, ale hledáte způsob, jak zamezit únikům tepla z garáže a zároveň získat moderní architektonický prvek, přijdete si na své i vy. Řeč nebude o ničem jiném, než o výběru garážových vrat. Jedná se o velmi aktuální téma, protože ceny garážových vrat rok od roku klesají a pořizuje si je stále více lidí.

Základní typy garážových vrat

Většina výrobců nabízí několik typů garážových vrat. V praxi se tak setkáváme s těmito variantami:

Výběr vhodného typu závisí na velikosti prostoru, při čemž rolovací a sekční se hodí do menších garáží. Posuvná vrata nachází využití především v průmyslových objektech a větších garážích. Všechny varianty mohou být vybaveny (a většinou také jsou a to i bez příplatku) automatickým otevíráním. Pohony vrat jsou testované na desítky tisíc sekvencí a tak se nemusíte obávat, že se po několika otevření a zavření zaseknou. Pro jistotu se však před tím, než si vrata pořídíte, informujte u výrobce o dostupnosti servisu. Kvalitní výrobci disponují hustou servisní sítí, která je rozprostřena po celé republice.

Vrata, která šetří

Vraťme se však na počátek k problematice úniku tepla. Otvor, ve kterém jsou garážová vrata zasazena je velký a může přes něj unikat podstatná část tepla. Moderní garážová vrata tvoří dokonalou izolační bariéru, která vám v zimě uchová v garáži teplo a v létě naopak zamezí přehřívání. V garáži se tak budete cítit jako doma a nic vás nebude rušit o vaší práce. Závěrem ještě podotkněme, že výrobci nabízí garážová vrata v mnoha variantách a i vy jistě nebudete mít problém s výběrem takových vrat, která vaší garáži dokonale sednou.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije