Finance

Na chytrou půjčku narazíte i v nebankovním sektoru

Nebankovní půjčky jsou dostupné a pomohou vám i tehdy, když se k vám banka obrátí zády. Alespoň to tvrdí většina nebankovních věřitelů. Nebo snad máte s úvěry z nebankovního sektoru jiné zkušenosti? Pokud jste se dostali do nelehké finanční situace a přemýšlíte nad tím, že kontaktujete některého z poskytovatelů nebankovních půjček, buďte ostražití. Stačí jeden nevinný podpis smlouvy s nenápadným dodatkem a můžete se dostat do ještě větších potíží. Na druhou stranu však netvrdíme, že i v nebankovním sektoru neexistují solidní firmy. Na jednu z nich jsme si „posvítili“ a zjistili, zda skutečně poskytuje to, co nabízí.

Spolehlivá půjčka, na kterou mají nárok i nespolehliví klienti

Smart půjčka od společnosti SMART Capital patří mezi úvěry, o které může zažádat téměř každý. A to i v případě záznamu v registru dlužníků. V případě, že jste měli problémy s platební morálkou, dostanete druhou šanci. Jedinou podmínkou (nebereme-li v potaz plnoletost) je pravidelný příjem. Už to společnosti přidává na důvěryhodnosti – pro mnoho jiných nebankovních subjektů je bonita nepodstatná a půjčí komukoliv. Samozřejmě s vidinou lehce nabytého majetku neplatícího dlužníka. V případě, že váš příjem neodpovídá stanovenému minimu, můžete o půjčku zažádat se spolužadatelem.

Rychlá půjčka od SMART Capital se pohybuje ve výši 5 000 až 50 000 Kč a můžete ji splácet 8 až 13 měsíců. Můžete o ni zažádat i v případě, že jste na mateřské dovolené nebo v důchodu. Je-li vám proti srsti zdlouhavé vyřizování na pobočce, určitě oceníte fakt, že ji lze sjednat pěkně z pohodlí domova. Smart půjčka online je nastavena tak, aby bylo vyřízení co nejjednodušší a nezabralo vám více času, než je nezbytně nutné. Jediné, co budete muset udělat, je vyplnit formulář na webu a počkat, až vás kontaktuje operátor.

Skutečně je tak perfektní?

Hledáte nevýhody? Musíme vás zklamat, ale pravděpodobně žádné nenajdete. Jistě, úroková sazba je vyšší, než v případě bankovních půjček, ale stále přijatelná. Na druhou stranu si musíte uvědomit, že půjčka pro klienty v registru je pro věřitele velmi riziková a právě proto se snaží riziko zmírnit vyšším úročením. Smart půjčka online i přesto patří mezi kvalitní nebankovní produkty a budete-li ji svědomitě splácet, může vám pomoci.

A doporučení na závěr? Stejně, jako v případě jakékoliv jiné půjčky, si položte otázku, zda peníze skutečně potřebujete a zda budete schopni dostát svých závazků…

Foto: sxc.hu

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije