Na chytrou půjčku narazíte i v nebankovním sektoru

Nebankovní půjčky jsou dostupné a pomohou vám i tehdy, když se k vám banka obrátí zády. Alespoň to tvrdí většina nebankovních věřitelů. Nebo snad máte s úvěry z nebankovního sektoru jiné zkušenosti? Pokud jste se dostali do nelehké finanční situace a přemýšlíte nad tím, že kontaktujete některého z poskytovatelů nebankovních půjček, buďte ostražití. Stačí jeden nevinný podpis smlouvy s nenápadným dodatkem a můžete se dostat do ještě větších potíží. Na druhou stranu však netvrdíme, že i v nebankovním sektoru neexistují solidní firmy. Na jednu z nich jsme si „posvítili“ a zjistili, zda skutečně poskytuje to, co nabízí.

Spolehlivá půjčka, na kterou mají nárok i nespolehliví klienti

Smart půjčka od společnosti SMART Capital patří mezi úvěry, o které může zažádat téměř každý. A to i v případě záznamu v registru dlužníků. V případě, že jste měli problémy s platební morálkou, dostanete druhou šanci. Jedinou podmínkou (nebereme-li v potaz plnoletost) je pravidelný příjem. Už to společnosti přidává na důvěryhodnosti – pro mnoho jiných nebankovních subjektů je bonita nepodstatná a půjčí komukoliv. Samozřejmě s vidinou lehce nabytého majetku neplatícího dlužníka. V případě, že váš příjem neodpovídá stanovenému minimu, můžete o půjčku zažádat se spolužadatelem.

Rychlá půjčka od SMART Capital se pohybuje ve výši 5 000 až 50 000 Kč a můžete ji splácet 8 až 13 měsíců. Můžete o ni zažádat i v případě, že jste na mateřské dovolené nebo v důchodu. Je-li vám proti srsti zdlouhavé vyřizování na pobočce, určitě oceníte fakt, že ji lze sjednat pěkně z pohodlí domova. Smart půjčka online je nastavena tak, aby bylo vyřízení co nejjednodušší a nezabralo vám více času, než je nezbytně nutné. Jediné, co budete muset udělat, je vyplnit formulář na webu a počkat, až vás kontaktuje operátor.

Skutečně je tak perfektní?

Hledáte nevýhody? Musíme vás zklamat, ale pravděpodobně žádné nenajdete. Jistě, úroková sazba je vyšší, než v případě bankovních půjček, ale stále přijatelná. Na druhou stranu si musíte uvědomit, že půjčka pro klienty v registru je pro věřitele velmi riziková a právě proto se snaží riziko zmírnit vyšším úročením. Smart půjčka online i přesto patří mezi kvalitní nebankovní produkty a budete-li ji svědomitě splácet, může vám pomoci.

A doporučení na závěr? Stejně, jako v případě jakékoliv jiné půjčky, si položte otázku, zda peníze skutečně potřebujete a zda budete schopni dostát svých závazků...

Foto: sxc.hu

Publikováno: 17. 05. 2013 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Honza Vodička

Tagy: rychlá půjčka | smart capital | smart půjčka | smart půjčka online