Chcete dlouhodobě zdravě hubnout?

Statistiky jsou alarmující. Nadváhou trpí stále více obyvatel a jen menšina se ji snaží aktivně řešit. Nadbytečná kila mohou časem narůst do nebezpečné obezity, která je spojena s celou řadou zdravotních komplikací a mimo jiné výrazně komplikuje hledání partnera. Možná se s podobnými problémy potýkáte i vy, ale doposud se vám nepodařilo najít způsob, jak efektivně zhubnout a dostat se zase do formy. Zapomeňte na chvíli na „zázračné“ diety, které slibují nemožný úbytek váhy o desítky kil v rekordně krátkém čase. Tyto způsoby hubnutí buďto nefungují, nebo jsou nebezpečné a zároveň můžete počítat s jojo efektem. Máme pro vás něco lepšího.

100 % zdravé hubnutí

Společnost Norphampton Biotech se zabývá výzkumem a aplikací moderních poznatků v oboru péče o lidské zdraví a především o civilizační onemocnění jako je obezita. Uvedl na trh široké portfolio přípravků, které jsou založeny na přírodním složení a výrazně napomáhají procesu hubnutí a dokáží potlačit nadměrnou chuť k jídlu. Na rozdíl od ostatních produktů je lze užívat dlouhodobě a postupně se tak dostat na optimální váhu. Všechny produkty se vyrábí v EU a podléhají přísným normám kvality.

Když hubnout, tak na míru

S produkty Harmoline nezhubnete 10 kilogramů za měsíc. Zákazníci, kteří je pravidelně a dlouhodobě užívají, zredukovali váhu až o 7 kg za tři až čtyři měsíce. Zdravě, bez jojo efektu a dalších nežádoucích účinků. A vzhledem k tomu, že rychlost hubnutí je individuální, nechte si poradit a vyberte si přípravek na míru. Hubnutí na míru na základě dotazníku, který najdete v e-shopu www.harmoline.cz, je mnohem efektivnější než drtivá většina ostatních způsobů. Jiné látky potřebuje sportovně založený jedinec, jehož snem jsou vyrýsované svaly a jiné zaberou na muže, který trpí nadváhou v důsledku dlouhodobě nevyvážené stravy. Rozhodnete-li se svou váhou něco udělat již nyní, dostanete v rámci podzimní akce 150 Kč slevu při nákupu tří a více balení a nebudete muset platit ani dopravu. Harmoline, to je hubnutí na základě vědeckých studií, které vás opět dostane do hry. Nevěříte? Přečtěte si názory spokojených zákazníků, kteří přípravky dlouhodobě užívají.

Publikováno: 13. 10. 2013

Kategorie: Uncategorized

Autor: Honza Vodička

Tagy: dieta | hubnutí na míru | zdravé hubnutí