Nejlepší fotbalový dárek? Profesionální dres na míru!

Máte ve svém okolí profesionálního fotbalistu, nebo jen fanouška, který nevynechá jediný televizní přenos a každé utkání, které může sledovat osobně, je pro něj velkým svátkem? Pokud vám došla invence a marně přemýšlíte nad fotbalovým dárkem, který by dotyčnému udělal ohromnou radost, máme pro vás perfektní tip. Zapomeňte na chvíli na rekvizity s fotbalovou tématikou a dresy světoznámých klubů a pořiďte mu něco mnohem originálnějšího. Trikot s logem Manchestru United a Real Madrid může mít kde kdo, ale unikátní dres na míru? Tím nepohrdne ani opravdový fajnšmekr! Co na tom, že fotbalu nerozumíte tak jako váš blízký, vsaďte na českého výrobce DDsport, který se výrobě dresů věnuje téměř dvě dekády a ostudu si určitě neutrhnete. Společnost vyrábí dresy na zakázku a to pro takřka jakýkoliv sport. V nabídce tak nechybí fotbalové, hokejové, motokrosové, cyklistické, basketbalové, ale ani házenkářské nebo hasičské dresy. Všechny splňují vysoké požadavky profesionálních sportovců (aby také ne, DDsport obléká množství profesionálních sportovních týmů) a vyrábí se z kvalitních, prodyšných a pohodlných materiálů. Díky důmyslnému střihu nebrání v pohybu a obdarovaný v dresu zazáří i na trávníku.

Dalším důvodem, proč zvolit právě dresy od DDsport, je možnost individualizace, tedy vlastního designu. Volba barvy a grafiky je jen na vás a využijete-li doplňkovou službu – návrhu od specializovaného grafického studia – můžete si být jistí stoprocentním výsledkem.

DDsport samozřejmě nabízí kompletní sortiment včetně trenýrek a štulpen, které si lze přiobjednat i samostatně. Bohaté reference a platné ceníky najdete na webových stránkách www.ddsport.cz a v případě zájmu můžete požádat o zaslání vzorníku. Originální dres na míru je nejlepší fotbalový dárek, který potěší každého milovníka kopané.

Publikováno: 08. 10. 2013

Kategorie: Móda a styl

Autor: Honza Vodička

Tagy: dresy | fotbalové dresy | fotbalové dresy na míru