Horké tipy

Skartace citlivých dokumentů v rukou profesionálů

Téměř všechny společnosti a veřejné instituce disponují spoustou dokumentů, z nichž mnohé obsahují důležité a citlivé údaje. Po uplynutí doby, která je nezbytná k jejich archivaci (podstatnou roli samozřejmě hraje i fakt, že je již daná instituce nepotřebuje), musí být dokumenty zlikvidovány. V případě většího množství je skartace běžným skartovacím přístrojem neefektivní a často i nemožná. V takovém momentě nezbývá, než řešit skartaci externí firmou, která se na danou problematiku specializuje. Řešíte-li obdobný problém i vy a nejste-li si jistí, na koho se obrátit, máme pro vás dobrou zprávu. I pro české klienty jsou už pěknou řádku let k mání nadstandardní služby společnosti REISSWOLF.

Společnost REISSWOLF má se skartací bohaté zkušenosti a v oboru se pohybuje od roku 1985 (v České republice působí od roku 1996). Již za velmi krátkou dobu od svého vzniku vyřizovala objemné zakázky pro významné hamburské banky a pojišťovny a protože své služby splnila na výbornou, brzy se stala jedním z největších hráčů ve svém segmentu. Momentálně patří mezi absolutní špičku a působí i ve Francii, Švýcarsku, Nizozemí, Itálii a mnoha dalších evropských zemích. Už v roce 1989 se síť poboček REISSWOLF postarala o skartaci cca 55 tisíc tun dat.

Jeden z mezníku firmy se odehrál na našem území. REISSWOLF v Kralupech nad Vltavou otevřel provoz, který patří mezi nejmodernější svého druhu a je zajímavý nejen vyspělou technologií, ale také vysokým ekologickým standardem. Zajímá vás, jakým způsobem probíhá skartace samotná?

Prvním krokem je konzultace, po které vám bude navrženo nejoptimálnější řešení a vypracována individuální nabídka. Budete-li souhlasit, proběhne skartace dokumentů, jejichž dopravu na místo zajístí REISSWOLF. Součástí portfolia je samozřejmě i likvidace datových nosičů, která probíhá ve velkokapacitním drtiči.

Spolupráce s REISSWOLF probíhá na profesionální úrovni, ale i přesto, že jde o silnou společnost, můžete počítat s individuálním přístupem. Pracovníci mají pověření od Národního bezpečnostního úřadu a vaše citlivá data budou v jejich rukách v naprostém bezpečí. Další informace o tom, jak probíhá skartace se dozvíte na www.reisswolf.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije