Skartace citlivých dokumentů v rukou profesionálů

Téměř všechny společnosti a veřejné instituce disponují spoustou dokumentů, z nichž mnohé obsahují důležité a citlivé údaje. Po uplynutí doby, která je nezbytná k jejich archivaci (podstatnou roli samozřejmě hraje i fakt, že je již daná instituce nepotřebuje), musí být dokumenty zlikvidovány. V případě většího množství je skartace běžným skartovacím přístrojem neefektivní a často i nemožná. V takovém momentě nezbývá, než řešit skartaci externí firmou, která se na danou problematiku specializuje. Řešíte-li obdobný problém i vy a nejste-li si jistí, na koho se obrátit, máme pro vás dobrou zprávu. I pro české klienty jsou už pěknou řádku let k mání nadstandardní služby společnosti REISSWOLF.

Společnost REISSWOLF má se skartací bohaté zkušenosti a v oboru se pohybuje od roku 1985 (v České republice působí od roku 1996). Již za velmi krátkou dobu od svého vzniku vyřizovala objemné zakázky pro významné hamburské banky a pojišťovny a protože své služby splnila na výbornou, brzy se stala jedním z největších hráčů ve svém segmentu. Momentálně patří mezi absolutní špičku a působí i ve Francii, Švýcarsku, Nizozemí, Itálii a mnoha dalších evropských zemích. Už v roce 1989 se síť poboček REISSWOLF postarala o skartaci cca 55 tisíc tun dat.

Jeden z mezníku firmy se odehrál na našem území. REISSWOLF v Kralupech nad Vltavou otevřel provoz, který patří mezi nejmodernější svého druhu a je zajímavý nejen vyspělou technologií, ale také vysokým ekologickým standardem. Zajímá vás, jakým způsobem probíhá skartace samotná?

Prvním krokem je konzultace, po které vám bude navrženo nejoptimálnější řešení a vypracována individuální nabídka. Budete-li souhlasit, proběhne skartace dokumentů, jejichž dopravu na místo zajístí REISSWOLF. Součástí portfolia je samozřejmě i likvidace datových nosičů, která probíhá ve velkokapacitním drtiči.

Spolupráce s REISSWOLF probíhá na profesionální úrovni, ale i přesto, že jde o silnou společnost, můžete počítat s individuálním přístupem. Pracovníci mají pověření od Národního bezpečnostního úřadu a vaše citlivá data budou v jejich rukách v naprostém bezpečí. Další informace o tom, jak probíhá skartace se dozvíte na www.reisswolf.cz.

Publikováno: 21. 08. 2013

Kategorie: Horké tipy

Autor: Honza Vodička

Tagy: reisswolf | skartace | skartování