Technika

Čeká vás skartace dokumentů a dat? Obraťte se na profesionály!

Jak naložit s dokumenty a daty, pro která již nemáte využitá a nechcete je nadále uchovávat? Jde-li o materiály s citlivými informacemi, nezbude vám, než je nechat skartovat. Jde o záležitost, která se nevyhýbá malým ani velkým firmám. Otázkou je, na koho se obrátit – skartování většího množství dokumentů totiž klasická kancelářská skartovačka nezvládne.

Spolehněte se na pečlivý přístup REISSWOLF

Ať už jsou vaše důvody, které vás vedou k využití služeb třetí strany, jakékoliv, doporučujeme společnost REISSWOLF, která se na českém trhu pohybuje již od roku 1996. Její vznik se však datuje již od roku 1985, kdy ji založil německý podnikatel Henning. Netrvalo dlouho a firma REISSWOLF svým zodpovědným přístupem a kvalitními službami získala první větší zakázky (skartování dat a dokumentů několika hamburských bank a pojišťoven). Postupem času se začala prosazovat v rámci celém Německu a expandovala i do dalších evropských států. V současné době plánuje rozšíření i do USA a Číny. U nás patří k nejvýznamnějším poskytovatelům služeb spojených se skartací a archivací dat. Za zmínku patří také vybudování nového provozu v Kralupech nad Vltavou, který patří k nejmodernějším svého druhu v Evropě.

Jak probíhá proces skartace?

Společnost REISSWOLF nabízí ucelený systém likvidace dokumentů a datových nosičů. Prvním krokem je konzultace a analýza požadavků a potřeb zákazníka. Po schválení navrženého systému řešení likvidace a cenové nabídky realizuje likvidaci ve velkokapacitním drtič a vystaví příslušné doklady. REISSWOLF působí celorepublikově a nakládku provádí přímo u zákazníka (možno využít bezpečnostní kontejnery). Odborně vyškolení zaměstnanci jsou prověření Národním bezpečnostním úřadem a můžete se spolehnout na naprostou profesionalitu. Typy dokumentů a dokladů, které vám REISSWOLF pomůže skartovat:

  • dokumenty
  • platební karty, občanské a řidičské průkazy
  • CD a DVD nosiče
  • videokazety
  • diskety
  • hardisky

Pokud vás profesionální skartace s maximální mírou zabezpečení zaujala, přečtěte si o ni více informací na www.reisswolf.cz. REISSWOLF se o vaše dokumenty a data postará mnohem lépe než kancelářská skartovačka…

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije