Hledáte skvělého zubaře v Praze? Klinika Mazur & Pšeničný přijímá nové klienty!

Zubařské křeslo nepatří mezi místa, která bychom vyhledávali, ale čas od času se do něj usadit musíme. Mnohem horší je situace, kdy dlouhodobě zanedbáváme preventivní prohlídky a to až do chvíle, kdy stávající zubař zruší kartu. Stalo se to i vám a bojíte se, že v případě akutních problémů nebudete mít kam jít? Máme pro vás dvě zprávy. Ta špatná je, že zubařů je stále zoufale málo a v Praze to platí dvojnásob. A ta dobrá? Zubní praxe Mazur & Pšeničný stále přibírá nové klienty. Toužíte-li po perfektní péči v moderně vybavené klinice a individuálním přístupu zkušených stomatologů, máte šanci!

Důkladná preventivní prohlídka je základ

Zubní lékař – Mazur & Pšeničný nabízí komplexní portfolio služeb a mezi ty základní samozřejmě patří prevence. Preventivní prohlídky není radno podceňovat, protože právě díky nim může lékař zachytit začínající onemocnění zubů nebo měkkých tkání v samém zárodku a rychle je vyřešit. Vy, jakožto nový klient, absolvujete vstupní vyšetření, prostřednictvím kterého lékař získá detailní informace o stavu tvrdých a měkkých tkání dutiny ústní. Na základě těchto údajů s vámi zkonzultuje váš zdravotní stav a navrhne vám řešení.

I vy můžete mít zářivě bílé zuby

Na své si přijdete i v případě, že jste přišli o zub nebo celý chrup. Zubní klinika používá implantáty z ušlechtilého titanu, které vyrábí renomovaný švýcarský výrobce Straumann. Díky letitým zkušenostem stomatologů budete s výsledkem stoprocentně spokojeni. A pokud vás trápí zuby zbarvené od kávy nebo cigaret, necháte si je vybělit. Na denním pořádku jsou také náročnější zákroky v podobě vnitřního bělení zubů, v rámci kterého se zesvětlují jednotlivé tmavé zuby. K bělení zubů stomatologové používají vysoce kvalitní a šetrné přípravky. Z ordinace odejdete s chrupem, který vás bude reprezentovat! Další informace a kontaktní údaje najdete na www.mazur.cz

Publikováno: 24. 03. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: zubař praha | zubaři praha | zubní klinika praha | zubní lékař praha