Zdraví

Hledáte skvělého zubaře v Praze? Klinika Mazur & Pšeničný přijímá nové klienty!

Zubařské křeslo nepatří mezi místa, která bychom vyhledávali, ale čas od času se do něj usadit musíme. Mnohem horší je situace, kdy dlouhodobě zanedbáváme preventivní prohlídky a to až do chvíle, kdy stávající zubař zruší kartu. Stalo se to i vám a bojíte se, že v případě akutních problémů nebudete mít kam jít? Máme pro vás dvě zprávy. Ta špatná je, že zubařů je stále zoufale málo a v Praze to platí dvojnásob. A ta dobrá? Zubní praxe Mazur & Pšeničný stále přibírá nové klienty. Toužíte-li po perfektní péči v moderně vybavené klinice a individuálním přístupu zkušených stomatologů, máte šanci!

Důkladná preventivní prohlídka je základ

Zubní lékař – Mazur & Pšeničný nabízí komplexní portfolio služeb a mezi ty základní samozřejmě patří prevence. Preventivní prohlídky není radno podceňovat, protože právě díky nim může lékař zachytit začínající onemocnění zubů nebo měkkých tkání v samém zárodku a rychle je vyřešit. Vy, jakožto nový klient, absolvujete vstupní vyšetření, prostřednictvím kterého lékař získá detailní informace o stavu tvrdých a měkkých tkání dutiny ústní. Na základě těchto údajů s vámi zkonzultuje váš zdravotní stav a navrhne vám řešení.

I vy můžete mít zářivě bílé zuby

Na své si přijdete i v případě, že jste přišli o zub nebo celý chrup. Zubní klinika používá implantáty z ušlechtilého titanu, které vyrábí renomovaný švýcarský výrobce Straumann. Díky letitým zkušenostem stomatologů budete s výsledkem stoprocentně spokojeni. A pokud vás trápí zuby zbarvené od kávy nebo cigaret, necháte si je vybělit. Na denním pořádku jsou také náročnější zákroky v podobě vnitřního bělení zubů, v rámci kterého se zesvětlují jednotlivé tmavé zuby. K bělení zubů stomatologové používají vysoce kvalitní a šetrné přípravky. Z ordinace odejdete s chrupem, který vás bude reprezentovat! Další informace a kontaktní údaje najdete na www.mazur.cz

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije