Móda a styl

Tip na dárek pro něj: Dejte ho do gala!

Blíží se Vánoce , což jste již zřejmě zaznamenala. Pravděpodobně již máte nakupování vánočních dárků úspěšně za sebou a jediný problém máte se svým partnerem. Respektive s tím, co mu zabalíte pod stromeček. Pokud se v jeho koníčcích příliš nevyznáte a nechcete riskovat, že utratíte spoustu peněz za něco, na co se bude prášit na půdě, vsaďte na klasiku v podobě obleční. Pokud vašemu miláčkovi nepřetéká šatník, spojte příjemné s užitečným a dejte ho do gala! Doby, kdy si na pánové na oblečení příliš nepotrpěli, jsou naštěstí ty tam a přestože netráví (tedy alespoň většina) před zrcadlem tolik hodin jako ženy, dokáží stylové hadříky náležitě ocenit. Přesto však buďte opatrná – nakupování oblečení pro muže je přeci jen trochu jiné než na to, co jste zvyklá. Musíte k němu přistupovat jako muž. Následující tipy se samozřejmě nevztahují na všechny muže, ale máte-li doma „normálního“ chlapa, měla byste je brát v úvahu.
Chlapy zpravidla nezajímají poslední trendy a preferují oblečení, které souvisí s jejich životním stylem. Nezáleží jim na tom, že Blažek vydal novou kolekci obleků a větší radost jim udělají pohodlné mikiny s kapucí. Elegánovi naopak něčím takovým radost neuděláte. Závěr zní – vybírejte oblečení, které se vašemu milému líbí a neřešte exkluzivitu. Udělejte proto menší průzkum jeho šatníku, vyřaďte bokem oblečení, které mu věnovala matka a zaměřte se na to, které si koupil on sám. Vsadíme se, že na ramínkách najdete spoustu inspirace a okamžitě poznáte, jestli co mu udělá největší radost.
A kde se vydat na nákupy? Možností je spousta, ale nechcete-li ztrácet čas v nákupních centrech, zkuste to na www.i-moda.cz. Známý prodejce nabízí široké spektrum stylového pánského i dámského oblečení za skvělé ceny. Nepřehlédněte aktuální nabídku sezónního oblečení, které mu bude slušet a zároveň ho zahřeje. Mikiny, zimní svetry nebo bundu určitě náležitě ocení!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije