Finance

Půjčka CreditON: recenze oblíbené mikropůjčky

Potřebujete peníze, ale jen menší částku? Přesněji několik set až tisíc korun, které vám pomohou překlenout kritické období před výplatou? V tom případě to zkuste s populární půjčkou od společnosti Crediton Finance CZ s.r.o. známou jako „CreditON půjčka“. V čem tkví její výhody a negativa a proč byste ji (ne)měli využít i vy?

Základní parametry půjčky

Společnost Crediton Finance CZ nabízí půjčky ve výši od 500 Kč do 20 000 Kč se splatností na dobu od 1 do 40 dní (s možností prodloužení o dalších 40 dní). Je určena pro všechny občany ČR ve věku od 23 do 55 let s aktivním mobilním číslem. CreditOn patří mezi půjčky bez příjmů a nebudete muset dokládat doklad o výši příjmu. Navíc se nemusíte obávat zamítnutí z důvodu záznamu v registru dlužníků. Věřitel, vzhledem k nízkému úvěrovému rámci, nelpí na bonitě a neprověřuje registry.
Jedinou nevýhodou, která se však netýká pouze CreditOn půjčky, ale také všech konkurenčních mikropůjčkek, je vysoké RPSN. Klienti, kteří o půjčku žádají poprvé, si však mohou půjčit 4 000 Kč bez jakéhokoliv navýšení. A to je skvělá možnost, jak si půjčku do výplaty vyzkoušet. Tip: Krátkodobá půjčka vám nevyhovuje a preferujete delší dobu splatnosti? Úvěr od Home Credit je půjčka na 7 let!

Jak o půjčku zažádat?

K výhodám CreditOn půjčky patří také rychlé a snadné vyřízení online. Stačí nastavit výši půjčky a dobu splatnosti, vyplnit identifikační údaje a odeslat žádost. Poslední krok spočívá v převodu 1 Kč na účet společnosti Crediton Finance CZ – jde o bezpečnostní opatření, v rámci kterého je ověřena totožnost žadatele. Po připsání platby vám peníze vám dorazí do 24 hodin na účet.
Stále jste se nerozhodli? Přehlednou tabulku splátek a další informace najdete uvnitř této CreditOn recenze. Na portálu www.prehled-pujcek.cz navíc najdete porovnání s ostatními kvalitními půjčkami před výplatou.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije