Půjčka CreditON: recenze oblíbené mikropůjčky

Potřebujete peníze, ale jen menší částku? Přesněji několik set až tisíc korun, které vám pomohou překlenout kritické období před výplatou? V tom případě to zkuste s populární půjčkou od společnosti Crediton Finance CZ s.r.o. známou jako „CreditON půjčka“. V čem tkví její výhody a negativa a proč byste ji (ne)měli využít i vy?

Základní parametry půjčky

Společnost Crediton Finance CZ nabízí půjčky ve výši od 500 Kč do 20 000 Kč se splatností na dobu od 1 do 40 dní (s možností prodloužení o dalších 40 dní). Je určena pro všechny občany ČR ve věku od 23 do 55 let s aktivním mobilním číslem. CreditOn patří mezi půjčky bez příjmů a nebudete muset dokládat doklad o výši příjmu. Navíc se nemusíte obávat zamítnutí z důvodu záznamu v registru dlužníků. Věřitel, vzhledem k nízkému úvěrovému rámci, nelpí na bonitě a neprověřuje registry. Jedinou nevýhodou, která se však netýká pouze CreditOn půjčky, ale také všech konkurenčních mikropůjčkek, je vysoké RPSN. Klienti, kteří o půjčku žádají poprvé, si však mohou půjčit 4 000 Kč bez jakéhokoliv navýšení. A to je skvělá možnost, jak si půjčku do výplaty vyzkoušet. Tip: Krátkodobá půjčka vám nevyhovuje a preferujete delší dobu splatnosti? Úvěr od Home Credit je půjčka na 7 let!

Jak o půjčku zažádat?

K výhodám CreditOn půjčky patří také rychlé a snadné vyřízení online. Stačí nastavit výši půjčky a dobu splatnosti, vyplnit identifikační údaje a odeslat žádost. Poslední krok spočívá v převodu 1 Kč na účet společnosti Crediton Finance CZ – jde o bezpečnostní opatření, v rámci kterého je ověřena totožnost žadatele. Po připsání platby vám peníze vám dorazí do 24 hodin na účet. Stále jste se nerozhodli? Přehlednou tabulku splátek a další informace najdete uvnitř této CreditOn recenze. Na portálu www.prehled-pujcek.cz navíc najdete porovnání s ostatními kvalitními půjčkami před výplatou.

Publikováno: 12. 09. 2014 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Honza Vodička

Tagy: crediton recenze