Volný čas a sport

Vydejte se vstříc novým zážitkům na koňském sedle

Chcete si léto zpříjemnit zbrusu novým zážitkem, kterému se jen tak něco nevyrovná? Pokud vás už omrzelo kolo a brusle, přesedlejte na koně. A to doslova. Výlety na koňském sedle patří k těm nejintenzivnějším zážitkům, na které vzpomínáme celý život. Ať už se však rozhodnete pro pořízení vlastního koníka, nebo budete docházet do jízdárny, neobejdete se bez jezdeckého vybavení a především ochranných prvků. Nechceme vás strašit, ale i poklidná jízda může skončit velmi tvrdým pádem. A ten se většinou neobejde bez zranění a mnohdy i dlouhodobých následků. Nákup jezdeckých potřeb proto v žádném případě nepodceňujte!

Někteří začátečníci, ale i zkušení jezdci, kteří jsou v sedle jako doma, bezpečí podceňují. Stačí však chvilka nepozornosti a projížďka, na kterou jste se tak dlouho těšili, skončí tragédií. A přitom ji šlo prostřednictvím kvalitního ochranného vybavení tak lehce předejít. Naprostým základem je helma a vesta, které by měly splňovat důležité bezpečnostní normy. Co se týče vesty, měla by být pevná, ale dostatečně komfortní a nebránit jezdci v pohybu. V žádném případě se proto při nákupu neorientujte pouze podle ceny, ale klaďte důraz na kvalitu provedení.

I ty nejkvalitnější jezdecké potřeby však nemusí být cenově nedostupné. Stačí se po nich poohlédnout u některého ze specializovaných prodejců. Třeba po sortimentu, který nabízí společnost KAMÍR & spol s.r.o., které se službami v zemědělské sféře a chovu zvířat zabývá déle než dvě dekády.
V e-shopu kamir.cz najdete široké spektrum jezdeckých potřeb a kromě bezpečnostních prvků také oblečení. Jezdecké bundy, mikiny, vesty a trička z kvalitních materiálů využijete ja na sedle, tak i při běžném nošení. Potřeby pro jezdece zahrnují i pásky, rukavice, bičíky a jiné doplňky. Užitečné jsou reflexní prvky, díky kterým budete vy i váš kůň nepřehlédnutelní. Foto: sxc.hu

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije