Dovolená a cestování

Poznávací zájezd na Bali aneb na návštěvě na “ostrově bohů”

Nasytili jste se dovolených, které se nesou v duchu nicnedělání a naopak byste rádi poznali nové kultury? Jak by se vám líbilo uniknout ze stereotypu do úplně jiného světa? Ne, skutečně vás nechceme nabádat k užívání omamných látek a naopak bychom vás rádi pozvali na poznávací zájezd, na který nikdy nezapomenete. Přeneste se s námi mezi malebná rýžová políčka, desetitisíce starobylých hinduistických chrámů, sněhobílé pláže a azurové moře. A aby toho nebylo málo, ohromí vás pohostinnost místních obyvatel. A kde že je ta země zaslíbená? Vítejte na Bali! Bali je neznámější indonéský ostrov, který je opředen spoustou legend a starobylých zvyků. Mnoho z nich se uchovalo až do současnosti, což lokalitě přidává na atraktivitě. Není divu, že spousta Čechů vyráží na Bali za novým životem. My ale předpokládáme, že ten současný nemůžete a ani nechcete hodit za hlavu a spíše vás bude zajímat, jak probíhá poznávací výlet.
Poznávací zájezd na Bali je v mnoha ohledech lepší než cesta po vlastní ose a to především pro návštěvníky, kteří na ostrově nikdy předtím nebyli. Během dvou týdnů poznáte většinu krás, o kterých jste ani netušili. Patří mezi ně proslulé městečko Kuta, plné atmosférických restaurací a barů. Musí ho povinně navštívit každý milovník surfingu a vodních sportů, pro kterého jsou místní vlny obrovskou výzvou. Další zastávkou může být jezerní klášter Ulundanu, který byl postaven v 17. století a zasvěcen jezerním bohům Bratanského jezera. Za zmínku však stojí i další známá vodní plocha – jezero Tamblingan, které nabízí perfektním výhled na místní hory pokryté nepropustnou junglí. Neméně působivá je i místní činná sopka Mt. Batur, přilehlé pralesní chrámy Gunung Kawi s královskými hrobkami a relaxace ve vývěrech Baturského jezera.
Mohli bychom pokračovat dál, ale nebylo by lepší navštívit kouzelná místa na Bali opravdu? Chcete-li si užít pobyt na exotickém ostrově plnými doušky, přenechte všechny starosti spojené s organizací známé cestovní kanceláři Redok Travel. Pokud vám výlet na „ostrov bohů“ z nějakého důvodu nevyhovuje, vyberte si jinou destinaci. S Redok Travel se dostanete takřka kamkoliv… Více na www.redok.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije