Dovolená a cestování

Poznávací zájezd na Bali aneb na návštěvě na „ostrově bohů“

Nasytili jste se dovolených, které se nesou v duchu nicnedělání a naopak byste rádi poznali nové kultury? Jak by se vám líbilo uniknout ze stereotypu do úplně jiného světa? Ne, skutečně vás nechceme nabádat k užívání omamných látek a naopak bychom vás rádi pozvali na poznávací zájezd, na který nikdy nezapomenete. Přeneste se s námi mezi malebná rýžová políčka, desetitisíce starobylých hinduistických chrámů, sněhobílé pláže a azurové moře. A aby toho nebylo málo, ohromí vás pohostinnost místních obyvatel. A kde že je ta země zaslíbená? Vítejte na Bali! Bali je neznámější indonéský ostrov, který je opředen spoustou legend a starobylých zvyků. Mnoho z nich se uchovalo až do současnosti, což lokalitě přidává na atraktivitě. Není divu, že spousta Čechů vyráží na Bali za novým životem. My ale předpokládáme, že ten současný nemůžete a ani nechcete hodit za hlavu a spíše vás bude zajímat, jak probíhá poznávací výlet.
Poznávací zájezd na Bali je v mnoha ohledech lepší než cesta po vlastní ose a to především pro návštěvníky, kteří na ostrově nikdy předtím nebyli. Během dvou týdnů poznáte většinu krás, o kterých jste ani netušili. Patří mezi ně proslulé městečko Kuta, plné atmosférických restaurací a barů. Musí ho povinně navštívit každý milovník surfingu a vodních sportů, pro kterého jsou místní vlny obrovskou výzvou. Další zastávkou může být jezerní klášter Ulundanu, který byl postaven v 17. století a zasvěcen jezerním bohům Bratanského jezera. Za zmínku však stojí i další známá vodní plocha – jezero Tamblingan, které nabízí perfektním výhled na místní hory pokryté nepropustnou junglí. Neméně působivá je i místní činná sopka Mt. Batur, přilehlé pralesní chrámy Gunung Kawi s královskými hrobkami a relaxace ve vývěrech Baturského jezera.
Mohli bychom pokračovat dál, ale nebylo by lepší navštívit kouzelná místa na Bali opravdu? Chcete-li si užít pobyt na exotickém ostrově plnými doušky, přenechte všechny starosti spojené s organizací známé cestovní kanceláři Redok Travel. Pokud vám výlet na „ostrov bohů“ z nějakého důvodu nevyhovuje, vyberte si jinou destinaci. S Redok Travel se dostanete takřka kamkoliv… Více na www.redok.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš cool mobilní telefon? Vsaď na skvělý iPhone Xr!

Chcete se zúčastnit LARPU? Potřebné vybavení (meč, štít...) vám dodá specializovaný e-shop Outfit 4 Events.

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije