Horké tipy

Využijte oporu osobního kouče a najděte sami sebe

Talent vrcholových sportovců se nedá popřít. Každý z nás někdy toužil hrát hokej jako Jaromír Jágr nebo běhat rychleji než Ussein Bolt. Málokdo však tuší, že jejich úspěchem stojí i bezchybná práce osobních trenérů, kteří jejich přirozený talent rozvinuli do dokonalosti. Podobně jsou na tom i experti z jiných oborů a dokonce i vy. Každý z nás byl obdařen talentem a vlohami, ale ne vždy se nám je podaří objevit. Naštěstí jsou kolem nás lidé, kteří se osobním rozvojem zabývají a pomáhají nám lépe žít.

Ať už se potýkáte s problémy v práci či osobním životě, nebo jen zkrátka hledáte sami sebe a potřebujete posílit sebevědomí, pomůže vám Hynek Vidlák – životní kouč. Ke specifickému oboru se dostal po patnácti letech poznávání nejrůznějších technik jako jsou reiki, terapie tmou, nejrůznější formy meditace, ale i výklad karet. Ze všech metodik sebepoznávání si Hynek vybral to nejlepší a začal své cenné znalosti a zkušenosti předávat ostatním.

Bylo by bláhové si myslet, že vám Hynek prozradí odpovědi na konkrétní otázky. Nic takového ovšem neslibuje a navíc – princip osobního koučování spočívá v něčem úplně jiném. Odpovědi máte ukryty ve svém nitru a osobní kouč vás motivuje k jejich nalezení. Řídí se mottem, že zatímco pomoc představuje pouze dočasné řešení, opora je dlouhodobá. Na osobní konzultaci se můžete objednat na webových stránkách www.hynekvidlak.cz, na kterých najdete i blog se spoustu zajímavých článků.

Zatímco u nás je (prozatím) osobní koučink velkou neznámou, v zahraničí ho využívají vrcholoví manažeři, obchodníci, ale i „obyčejní“ lidé, kteří se rozhodli posunout své možnosti. Objevte v sobě skrytý potenciál a zbořte bariéry, které vám brání žít kvalitní život i vy.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije