Využijte oporu osobního kouče a najděte sami sebe

Talent vrcholových sportovců se nedá popřít. Každý z nás někdy toužil hrát hokej jako Jaromír Jágr nebo běhat rychleji než Ussein Bolt. Málokdo však tuší, že jejich úspěchem stojí i bezchybná práce osobních trenérů, kteří jejich přirozený talent rozvinuli do dokonalosti. Podobně jsou na tom i experti z jiných oborů a dokonce i vy. Každý z nás byl obdařen talentem a vlohami, ale ne vždy se nám je podaří objevit. Naštěstí jsou kolem nás lidé, kteří se osobním rozvojem zabývají a pomáhají nám lépe žít.

Ať už se potýkáte s problémy v práci či osobním životě, nebo jen zkrátka hledáte sami sebe a potřebujete posílit sebevědomí, pomůže vám Hynek Vidlák – životní kouč. Ke specifickému oboru se dostal po patnácti letech poznávání nejrůznějších technik jako jsou reiki, terapie tmou, nejrůznější formy meditace, ale i výklad karet. Ze všech metodik sebepoznávání si Hynek vybral to nejlepší a začal své cenné znalosti a zkušenosti předávat ostatním.

Bylo by bláhové si myslet, že vám Hynek prozradí odpovědi na konkrétní otázky. Nic takového ovšem neslibuje a navíc – princip osobního koučování spočívá v něčem úplně jiném. Odpovědi máte ukryty ve svém nitru a osobní kouč vás motivuje k jejich nalezení. Řídí se mottem, že zatímco pomoc představuje pouze dočasné řešení, opora je dlouhodobá. Na osobní konzultaci se můžete objednat na webových stránkách www.hynekvidlak.cz, na kterých najdete i blog se spoustu zajímavých článků.

Zatímco u nás je (prozatím) osobní koučink velkou neznámou, v zahraničí ho využívají vrcholoví manažeři, obchodníci, ale i „obyčejní“ lidé, kteří se rozhodli posunout své možnosti. Objevte v sobě skrytý potenciál a zbořte bariéry, které vám brání žít kvalitní život i vy.

Publikováno: 23. 12. 2012

Kategorie: Horké tipy

Autor: Honza Vodička