Pivní dárky - dárky nejen pro opravdové chlapy

„Zasekli“ jste se nad výběrem vánočních dárků a stále se nemůžete rozhodnout, zda vsadit na originalitu, nebo naopak sáhnout po něčem, co obdarovaný využije každý den? A co takhle zamířit do Světa piva a spojit příjemné s užitečným? Zlatavý mok patří k národním pokladům a nedá na něj dopustit téměř nikdo. V internetovém obchodě s nabitém pivním sortimentem tak určitě narazíte na spoustu zajímavých věcí, které se budou pod stromečkem vyjímat.

Obchod.svet-piva.cz je perfektním místem pro nákup nejen vánočních dárků a to pro muže i ženy. Výběr je skutečně pestrý a s prázdnou neodejdete ani s velmi omezeným rozpočtem. Speciální piva, která v supermarketech nenajdete, vás totiž nebudou stát více, než pár desítek korun. Najdete mezi nimi skutečně zajímavé kousky – piva s vysokým obsahem alkoholu, dobrůtky z malých pivovárků, ale i „lahváče“ z jiných koutů světa. Samozřejmostí je i pestrý výběr pivního skla, bez kterého si pivaři nedokáží konzumaci tekutého chleba představit. S tím se pojí i nabídka reklamních předmětů, díky kterým si může obdarovaný doma vytvořit malou hospůdku. Pivní ubrusy, tácky, ale i plechové cedule pivovarů – to vše vám pomůže vykouzlit neopakovatelnou atmosféru.

Neméně zajímavé jsou i dárky v podobě pivní helmy či pivních brýlí. Praktická pokrývka hlavy vám umožní popíjet pivo i bez nutnosti zaměstnat své končetiny. Nápoj vložíte do držáku a připojíte k němu hadičku – jednoduché a geniální. Prostřednictvích pivních brýlí ukážete svému okolí, že to s láskou pivu myslíte opravdu vážně. Ženy ocení pivní kosmetiku všeho druhu. Šampóny, sprchové gely a další přípravky jsou bohaté na vitaminy a stopové prvky a představují ideální prostředek pro péči o tělo.

A dostáváme se k tomu nejlepšímu. Obchod.svet-piva.cz totiž nabízí i výčepní zařízení všeho druhu. To ocení každý, kdo si chce kdykoliv načepovat čerstvý orosený nápoj bez toho, aniž by musel vážit dalekou cestu do hospůdky, stejně jako milovníci zahradních párty. Kromě klasických přístrojů z nerezu najdete ve Světě piva také stylové dřevěné a keramické výčepy, které jsou nejen velmi výkonné, ale zároveň skvěle vypadají.

Chcete-li si pivní věcičky prohlédnout na vlastní oči, nezapomeňte navštívit kamennou prodejnu v Brně. Najdete ji na ulici Stránského 28

Publikováno: 10. 12. 2012

Kategorie: Dárky

Autor: Honza Vodička

Tagy: pivní dárky | pivo | speciální piva | svět piva | výčep