Slipy jsou prý nudné - PodKalhoty.cz vás přesvědčí o opaku!

Většina mužů se nad výběrem spodního prádla příliš nepozastavuje. Dost možná netuší, že je stejně pestrý jako sortiment toho dámského. Už dávno neplatí, že si pánové mohou vybrat jen mezi klasickými slipy, trenýrkami nebo boxerkami – nabídka pánského spodního prádla je opravdu široká a svědčí o tom i nový internetový obchod PodKalhoty.cz, který se na ni specializuje. Podprsenky a kalhotky na virtuálních věšácích nenajdete, dámy si musí vybrat jinde. Pánové, kterým na svém vzhledu a pohodlí záleží, si ale přijdou na své... PodKalhoty.cz nabízí exkluzivní pánské prádlo, které pochází převážně z USA. Většina kousků je skladem a můžete je mít okamžitě doma. Vedle zmíněných slipů, trenýrek a boxerek (ovšem i u těch počítejte s perfekním designem a střihem) nechybí ani horká novinka, která se v našich končinách teprve zabydluje – jocksy neboli jock strap. Ale vše pěkně popořádku.

Máte za to, že slipům odzvonilo a nosí je jen ti, kterým současné módní trendy vůbec nic neříkají? Chyba lávky. Značkové slipy Candyman, Cornette, Pikante či Clever vás utvrdí v tom, že i slipy mohou být stylové a sexy. Luxusní slipy ze síťoviny vašeho partnera dostanou a se sportovními modely vás nebude nic omezovat v pohybu. Pokud jsou pro vás přeci jen málo extravagantní, sáhněte po zmíněných jocksech. Na první pohled se sice od slipů příliš neliší, ale stačí se otočit – jejich zadní strana je otevřená a drží pouze na gumách. Pozadí díky nim dýchá, což je během horkých letních dnů neocenitelné.

V e-shopu si přijdou na své i skalní příznivci spodního prádla pro „opravdové chlapy“. Boxerky a trenky z kvalitních materiálů jsou díky unikátním (a velmi vtipných) potiskům nepřehlédnutelné. Prodejce sortiment neustále doplňuje o nové kousky – nezapomeňte se proto přihlásit k odběru novinek mailem.

Publikováno: 15. 06. 2017 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Móda a styl

Autor: Honza Vodička

Tagy: boxerky | jocksy | pánské spodní prádlo | slipy | trenýrky