Elektronika

Bez chytrého telefonu, jako bychom nebyli

Smarpthony. Všude samé smartphony. Vy ještě žádný nemáte? V tom případě se připravujete o spoustu možností, které tyto chytré telefony nabízí. Už dávno neslouží jen k volání a psaní SMS zpráv. Díky operačnímu systému dovolují uživatelům využívat celou řadu zajímavých aplikací a navíc jsou vybaveny perfektním hardwarem, za který by se ještě před pár lety nemusely stydět některé stolní počítače. Stojíte-li před rozhodnutím, který si vybrat, možná vám pomůže několik následujících tipů.

iPhone 5 – investice, která se vyplatí

Mezi nejznámější značky chytrých telefonů patří Samsung, HTC a samozřejmě i Apple. Nejnovější model od posledního zmíněného výrobce, iPhone 5, je právem považován za nejlepší smartphone všech dob. Parametry hovoří za vše – procesor A6 Dual-core 1GHz, interní paměť až 64 GB, 5” multidotykový display retina s rozlišením 1136×640 bodů, GPS modul, gyroskop, akcelometr a 8 Mpx fotoaparát. iPhone 5 je zkrátka prošpikovaný nejmodernějšími hi-tech prvky a spíše než o telefon, se jedná o nadupaný kapesní počítač. Špatně na tom nejsou ani konkurenční chytré telefony jako je Samusng Galaxy S3 a nejnovější modely od HTC, ovšem kvalit telefonu s logem nakousnutého jablka rozhodně nedosahují. Argumentem pro jejich koupi je pouze cena, která je oproti iPhone 5 mnohem nižší.

Chytré telefony za nízkí ceny? Víme kde je mají!

Rozhodnutí je pouze na vás, ovšem s klidným svědomím investici do „ajfounu“ doporučujeme. Telefon si zamilujete od první chvíle, kdy se vám dostane do ruky. A věřte tomu, že ho budete odkládat jen s těžkým srdcem. Preferujete-li nákup elektroniky přes internet, nezapomeňte na mobilní telefony v nabídce Levného elektra. Levneelektro.cz se chlubí velmi nízkými cenami, rychlou dodací lhůtou, perfektním zákaznickým servisem a možností financování na splátky. A ano, ve virtuálních regálech na vás čeká i nejnovější iPhone.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije