Bez chytrého telefonu, jako bychom nebyli

Smarpthony. Všude samé smartphony. Vy ještě žádný nemáte? V tom případě se připravujete o spoustu možností, které tyto chytré telefony nabízí. Už dávno neslouží jen k volání a psaní SMS zpráv. Díky operačnímu systému dovolují uživatelům využívat celou řadu zajímavých aplikací a navíc jsou vybaveny perfektním hardwarem, za který by se ještě před pár lety nemusely stydět některé stolní počítače. Stojíte-li před rozhodnutím, který si vybrat, možná vám pomůže několik následujících tipů.

iPhone 5 - investice, která se vyplatí

Mezi nejznámější značky chytrých telefonů patří Samsung, HTC a samozřejmě i Apple. Nejnovější model od posledního zmíněného výrobce, iPhone 5, je právem považován za nejlepší smartphone všech dob. Parametry hovoří za vše – procesor A6 Dual-core 1GHz, interní paměť až 64 GB, 5'' multidotykový display retina s rozlišením 1136x640 bodů, GPS modul, gyroskop, akcelometr a 8 Mpx fotoaparát. iPhone 5 je zkrátka prošpikovaný nejmodernějšími hi-tech prvky a spíše než o telefon, se jedná o nadupaný kapesní počítač. Špatně na tom nejsou ani konkurenční chytré telefony jako je Samusng Galaxy S3 a nejnovější modely od HTC, ovšem kvalit telefonu s logem nakousnutého jablka rozhodně nedosahují. Argumentem pro jejich koupi je pouze cena, která je oproti iPhone 5 mnohem nižší.

Chytré telefony za nízkí ceny? Víme kde je mají!

Rozhodnutí je pouze na vás, ovšem s klidným svědomím investici do „ajfounu“ doporučujeme. Telefon si zamilujete od první chvíle, kdy se vám dostane do ruky. A věřte tomu, že ho budete odkládat jen s těžkým srdcem. Preferujete-li nákup elektroniky přes internet, nezapomeňte na mobilní telefony v nabídce Levného elektra. Levneelektro.cz se chlubí velmi nízkými cenami, rychlou dodací lhůtou, perfektním zákaznickým servisem a možností financování na splátky. A ano, ve virtuálních regálech na vás čeká i nejnovější iPhone.

Publikováno: 20. 02. 2013 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Elektronika

Autor: Honza Vodička

Tagy: iphone 5 | levneelektro.cz | mobilní telefony | smartphone | smartphony