Elektronická cigareta – kuřácké potěšení bez rizika

Kouření patří k těm nejhorším zlozvykům, ale co si budeme vykládat – pro kuřáky je den bez milovaných cigaret nepředstavitelný. Vzhledem k velkému počtu lidí, kteří se s radostí oddávají kouření a to i přesto, že moc dobře znají následky, jsme se rozhodli nikotinové vášni věnovat pár řádků. Nebojte, nebudeme ji vychvalovat, ale naopak nabídneme alternativu, která je mnohem zdravější a levnější. Možná jste o ní slyšeli, ale nevěnovali ji patřičnou pozornost, což byla chyba. Pojďme se spolu podívat, jaká je ve skutečnosti. Kdo? No přece elektronická cigareta!

Zdravé kouření? Žádná fikce, ale „tvrdá“ realita

Ještě před několika lety bylo zdravé kouření úsměvné sousloví. To, co bylo noční můrou všech tabákových koncernů se však nakonec stalo realitou a dostanou-li kuřáci rozum, zasadí elektronické cigarety tabákovému průmyslu tvrdou ránu. E-cigareta je nejen možností, jak kouřit zdravě, ale také způsobem, jak se nejlépe vyrovnat s úplným skoncováním tohoto nelibého zlozvyku. Pokud jste již zkoušeli nikotinové náplasti, na 99,9% jste je po několika minutách sundali. Pro kuřáka je důležitý nejen nikotin, ale i samotný požitek z kouření, který žádná náplast nabídnout nedokáže. Abychom však nezapomněli na nejpodstatnější informaci – e-cigareta funguje na principu vypařování speciální kapaliny a vám se tak do těla dostane pouze nikotin a nikoliv karcinogenní látky. Geniální? Ptáte se, proč spatřily e-cigarety světlo světa až nyní? Odpovědí je více, ale jednou z možností je, že „někdo“ původním vynálezcům bohatě zaplatil, aby oddálil vstup této věcičky na trh.

Potřebujete pomoct s výběrem?

Ne každá elektronická cigareta vyhovuje potřebám náruživých kuřáků a proto je třeba vybírat s rozmyslem. Vyvarujte se přehnaně levným napodobeninám od Vietnamců, které nevydrží déle, než pár dní. Značný výběr kvalitních e-cigaret nabízí internetový obchod nikotin.cz, který vám pomůže se samotným výběrem. Bezplatné poradenství nenechá nikoho na pochybách, že jde o skutečně seriózního prodejce, který to se zákazníky myslí vážně. Dost bylo slov, vyměňte rakovinotvorné tyčinky za zdravé kouření a užívejte si ho vždy, když to na vás přijde. E-cigareta nezapáchá a jediné, co vydechnete, je vodní pára. Kouření zdar!

Publikováno: 07. 06. 2012 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: e-cigareta | e-cigarety | elektronická cigareta | kouření | nikotin | nikotinová náplast