Dovolená a cestování

Naplánujte si aktivní dovolenou podle svého gusta!

Patříte k lidem, které nicnedělání nijak nenaplňuje? Pokud jste raději v pohybu a nudná dovolená vám nic neříká, máme pro vás perfektní tip. Našli jsme průvodce, díky kterému zažijete spoustu nezapomenutelných chvil. Nejde však o člověka z masa a kostí, ale o internetový portál ActivTrip.cz. Vsadíme se, že nadobro změní vaše představy o tom, jak strávit dovolenou!

Zima v rytmu lyžování a wellness

Lyžařská sezóna právě začíná a pokud jste si ještě nevybrali lyžařské středisko, máte nejvyšší čas. Na ActivTrip.cz vám to půjde mnohem snadněji než kdekoliv jinde. V kategorii „lyžařská střediska“ najdete seznam doporučených míst, kde se můžete inspirovat. Případně si vyberte konkrétní lokalitu a využijte praktické filtrování. Zajímá vás cena, nebo co nejlepší hodnocení? Za každého střediska najdete veškeré důležité informace – aktuální počasí, sněhové zprávy a v neposlední řadě i kontaktní údaje. Vaše aktivní dovolená na horách je na dosah ruky! Přelom zimy a podzimu je jako stvořený i pro relaxaci ve wellness centru. Přehled najdete v sekci „Aktivity“. Mimo to zde nechybí ani koupaliště, lázně a aquaparky. Stačí si vybrat a můžete vyrazit!

Kompletní přehled turistických regionů na jednom místě

ActivTrip.cz nabízí daleko širší možnosti. Máte-li spadeno na určitý turistický region nebo kraj, směle do toho. Inspirujte se tipy na turistické trasy a pamětihodnosti. Najděte si ubytování, ve kterém se budete cítit jako doma a vydejte se na dovolenou, kterou si budete chtít napřesrok zase zopakovat. Milovníci kultury ocení samostatnou sekci, ve které najdou plánované festivaly, slavnosti, přednášky, veletrhy a další akce všeho druhu. Portál ActivTrip.cz dává plánování dovolené úplně nový rozměr. A nezapomeňte pravidelně sledovat blog, ve kterém najdete spoustu užitečných článků, tipů a zajímavostí. Tak na co ještě čekáte? Hurá na aktivní dovolenou!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije