Naplánujte si aktivní dovolenou podle svého gusta!

Patříte k lidem, které nicnedělání nijak nenaplňuje? Pokud jste raději v pohybu a nudná dovolená vám nic neříká, máme pro vás perfektní tip. Našli jsme průvodce, díky kterému zažijete spoustu nezapomenutelných chvil. Nejde však o člověka z masa a kostí, ale o internetový portál ActivTrip.cz. Vsadíme se, že nadobro změní vaše představy o tom, jak strávit dovolenou!

Zima v rytmu lyžování a wellness

Lyžařská sezóna právě začíná a pokud jste si ještě nevybrali lyžařské středisko, máte nejvyšší čas. Na ActivTrip.cz vám to půjde mnohem snadněji než kdekoliv jinde. V kategorii „lyžařská střediska“ najdete seznam doporučených míst, kde se můžete inspirovat. Případně si vyberte konkrétní lokalitu a využijte praktické filtrování. Zajímá vás cena, nebo co nejlepší hodnocení? Za každého střediska najdete veškeré důležité informace – aktuální počasí, sněhové zprávy a v neposlední řadě i kontaktní údaje. Vaše aktivní dovolená na horách je na dosah ruky! Přelom zimy a podzimu je jako stvořený i pro relaxaci ve wellness centru. Přehled najdete v sekci „Aktivity“. Mimo to zde nechybí ani koupaliště, lázně a aquaparky. Stačí si vybrat a můžete vyrazit!

Kompletní přehled turistických regionů na jednom místě

ActivTrip.cz nabízí daleko širší možnosti. Máte-li spadeno na určitý turistický region nebo kraj, směle do toho. Inspirujte se tipy na turistické trasy a pamětihodnosti. Najděte si ubytování, ve kterém se budete cítit jako doma a vydejte se na dovolenou, kterou si budete chtít napřesrok zase zopakovat. Milovníci kultury ocení samostatnou sekci, ve které najdou plánované festivaly, slavnosti, přednášky, veletrhy a další akce všeho druhu. Portál ActivTrip.cz dává plánování dovolené úplně nový rozměr. A nezapomeňte pravidelně sledovat blog, ve kterém najdete spoustu užitečných článků, tipů a zajímavostí. Tak na co ještě čekáte? Hurá na aktivní dovolenou!

Publikováno: 20. 12. 2014 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Honza Vodička

Tagy: aktivní dovolená