Móda a styl

Švédské hodinky si můžete převléknout podle nálady

Máte rádi švédský minimalismus? Pokud ve svém volném čase listujete katalogem od IKEA a hltáte nejnovější designové trendy, které k nám ze země sobů a losů doputují, máme pro vás dobrou zprávu. A vlastně i pro ty z vás, kteří sice švédskou vlajku nevyvěšují, ale milují originální doplňky. Protože je to právě zmíněná skandinávská země, kde se v roce 2011 zrodila unikátní značka hodinek South Lane. Zajímá vás, čím se hodinky odlišují od zažitého průměru? Nebudeme chodit kolem horké kaše – přezdívá se jim převlékací…
Kvalitní hodinky nepatří mezi artikly, které bychom si pořizovali každý měsíc a nebaví-li vás nosit jeden a ten samý model každý den, máte jen dvě možnosti. Tou první je nákup většího množství levnějších hodinek (samozřejmě na úkor kvality) a druhou jsou moderní hodinky South Lane. Švédský výrobce vyřešil dilema po svém a uvedl na trh tři typy ciferníků a dvacet druhů pásků a vy si tak můžete vybrat některou z až šedesáti kombinací. Pánské hodinky South Lane umožňují velmi rychlou změnu designu a lze je tak jednoduše sladit s outfitem, který máte zrovna na sobě. Nebo jednoduše podle nálady. Na českém trhu jsou aktuálně k mání hodinky s černým, tmavě modrým a béžovým ciferníkem a pestrá škála barevných pásků z textilu. Již brzy si však budete moct vybrat i z celokožených a kombinovaných (textil + kůže) pásků a množství originálních variant zase o pár desítek stoupne.
Moderní hodinky mají ocelové pouzdro s označením vodotěsnosti 50m. Můžete si je tedy vzít do vany, ale potápět se s nimi raději nezkoušejte. Produkt se pyšní označením Made in EU a většina modelů se vyrábí v Portugalsku. V případě kožených pásku se můžete spolehnout na jemnou italskou kůži zpracovanou ve Francii. South Lane nabízí nevšední kombinaci dostupné ceny, kvality a nápaditého designu. Jakmile vás stávající model omrzí, jednoduše vyměníte pásek a pochlubíte se svému okolí „novými“ hodinkami. Nebuďte fádní, buďte nápadití – tyhle moderní hodinky si prostě musíte zamilovat! U nás je pořídíte u autorizovaného prodejce na www.prevlekaci-hodinky.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije