Pražané uklízet nemusí a stejně mají doma čisto. Zajímá vás, jak to dělají?

Život v hlavním městě má své osobité kouzlo, kterému se jen tak něco nevyrovná. Nespočet kulturních akcí, historických památek a míst, která přímo volají k návštěvě. Není divu, že Pražané věčně nestíhají a jsou v jednom kole. Dost možná je to i váš případ a neustále řešíte dilema, jestli ve volném čase vyrazit za zábavou a poznáním, nebo se věnovat méně atraktivní, ale o to důležitější činnosti – úklidu domácnosti. Prozradíme vám, jak se se namáhavé rutině vyhnout a přitom mít bydlení jako klícku. Nevěříte?

Proč uklízet DŮKLADNĚ?

V prvé řadě podotýkáme, že neuklízení není řešení a nestačí přemístit věci, které by neměly být na očích. Úklid musí proběhnout komplexněji a nesmí být ošizena ani zdánlivě neviditelná místa. V nánosech špíny a prachu se rodí obrovské množství mikroorganismů, které nám mohou způsobit různé zdravotní potíže jako alergie a podobně. Ve vzduchu se kromě prachu víří i fragmenty odumřelé lidské kůže a vlasů a ani ty jistě nechcete vdechovat... Ale jak tedy úklid domácnosti vyřešit i bez toho, aniž bychom každou volnou chvíli drželi mop nebo prachovku?

O úklid domácnosti v Praze je obrovský zájem

Velmi jednoduše. Najměte si na na úklid profesionální úklidovou firmu. Není to ostuda a rozhodně nebudete sami. Vždyť „úklid domácnosti Praha“ patří mezi často vyhledávané fráze. Málokdo však tuší, že pátrání po kvalitních a cenově dostupných úklidových pracích může ulehčit portál DámeÚklid.cz. Díky nové službě se nebudete muset pídit po úklidově firmě a stačí, když zadáte vlastní poptávku. Specifikujete do ní charakter úklidu (byt, kancelář nebo třeba automobil) a bezprostředně poté vám začnou chodit nabídky. A vy si vyberete tu, která vám vyhovuje.

Máte-li strach o své cennosti, můžete být v klidu. Úklid domácností je obor, ve kterém by nespolehlivá firma velmi rychle skončila. DámeÚklid.cz navíc umožňuje klientům služby zpětně ohodnotit a tak si můžete o kandidátech udělat objektivní obrázek sami. Na nic nečekejte a zajděte si do kina nebo na procházku po Karlově mostě. Ten binec za vás někdo uklidí...

Foto: sxc.hu

Publikováno: 10. 11. 2013 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Bydleni

Autor: Honza Vodička

Tagy: úklid domácnosti | úklid domácnosti Praha