Bydleni

Pražané uklízet nemusí a stejně mají doma čisto. Zajímá vás, jak to dělají?

Život v hlavním městě má své osobité kouzlo, kterému se jen tak něco nevyrovná. Nespočet kulturních akcí, historických památek a míst, která přímo volají k návštěvě. Není divu, že Pražané věčně nestíhají a jsou v jednom kole. Dost možná je to i váš případ a neustále řešíte dilema, jestli ve volném čase vyrazit za zábavou a poznáním, nebo se věnovat méně atraktivní, ale o to důležitější činnosti – úklidu domácnosti. Prozradíme vám, jak se se namáhavé rutině vyhnout a přitom mít bydlení jako klícku. Nevěříte?

Proč uklízet DŮKLADNĚ?

V prvé řadě podotýkáme, že neuklízení není řešení a nestačí přemístit věci, které by neměly být na očích. Úklid musí proběhnout komplexněji a nesmí být ošizena ani zdánlivě neviditelná místa. V nánosech špíny a prachu se rodí obrovské množství mikroorganismů, které nám mohou způsobit různé zdravotní potíže jako alergie a podobně. Ve vzduchu se kromě prachu víří i fragmenty odumřelé lidské kůže a vlasů a ani ty jistě nechcete vdechovat… Ale jak tedy úklid domácnosti vyřešit i bez toho, aniž bychom každou volnou chvíli drželi mop nebo prachovku?

O úklid domácnosti v Praze je obrovský zájem

Velmi jednoduše. Najměte si na na úklid profesionální úklidovou firmu. Není to ostuda a rozhodně nebudete sami. Vždyť „úklid domácnosti Praha“ patří mezi často vyhledávané fráze. Málokdo však tuší, že pátrání po kvalitních a cenově dostupných úklidových pracích může ulehčit portál DámeÚklid.cz. Díky nové službě se nebudete muset pídit po úklidově firmě a stačí, když zadáte vlastní poptávku. Specifikujete do ní charakter úklidu (byt, kancelář nebo třeba automobil) a bezprostředně poté vám začnou chodit nabídky. A vy si vyberete tu, která vám vyhovuje.

Máte-li strach o své cennosti, můžete být v klidu. Úklid domácností je obor, ve kterém by nespolehlivá firma velmi rychle skončila. DámeÚklid.cz navíc umožňuje klientům služby zpětně ohodnotit a tak si můžete o kandidátech udělat objektivní obrázek sami. Na nic nečekejte a zajděte si do kina nebo na procházku po Karlově mostě. Ten binec za vás někdo uklidí…

Foto: sxc.hu

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije