Zdraví

Jak se naučit bránit a dostat se do perfektní fyzické kondice?

Závidíte akčním hrdinům jejich vypracované postavy a v neposlední řadě také to, jak bravurně ovládají bojová umění? Mít tak na břiše „pekáč buchet“ a dokázat se ubránit agresivnímu útočníku, to by rozhodně nebylo od věci… Tak proč se do toho nepustíte? Nezáleží na tom, kolik vám je let a dokonce ani na vaší současné fyzické kondici. Pokud si vás vezme do parády zkušený osobní trenér, kterému budete stoprocentně důvěřovat, dosáhnete neuvěřitelných výsledků. Mezi ty nejlepší patří Ivo Schovanec – osobní trenér, který vládne hned několika bojovým uměním a poskytuje individuální i skupinové tréninky v několika pražských sportovních centrech.

Kdo je Ivo Schovanec?

Bojové sporty, kondiční posilování, tvarování postavy… Tyto aktivity jsou s životem Iva Schovance pevně spjaty již od útlého dětství. Osobní trenér je držitelem několika mistrovských titulů a mezi ty nejzajímavější patří černý pás v kicboxu, kterému se po mnoho let věnoval závodně. Ivo absolvoval španělskou školu boje nožem a má hluboké znalosti v oboru kulturistiky a fitness (obojí II. trenérská třída), ale také bohatou praxi v sestavování programů v oblasti stravování. Mimo jiné působil také jako kondiční trenér pražské hokejové Sparty (oddíl B). Co může nabídnout vám?

Pronikněte do “tajů” progresivní sebeobrany

Chcete-li se naučit efektivně bránit, začněte navštěvovat kurzy sebeobrany. Ivo Schovanec vyučuje filipínský bojový systém, známý též jako progresivní sebeobrana. Jde os soubor jednoduchých a přesto destruktivních technik, po jejichž osvojení zvládnete stresové situace a budete umět okamžitě reagovat na případný útok ze strany agresora.

Kickbox není jen bojový sport

Do perfektní formy vás dostanou pravidelné tréninky kickboxu, které jsou vhodné i pro ženy. Tento dynamický sport vás naučí lepší koordinaci těla, posílí vaši svalovou soustavu a dodá vám zdravé sebevědomí. Kickbox můžete cvičit jen tak pro radost z pohybu, nebo se do toho pořádně „opřít“ a za čas poměřit síly s protivníky v ringu. Ivo Schovanec vás připraví na cokoliv, ale jen za předpokladu, že mu odevzdáte duši. Ženy zřejmě ocení především Sculpt Combat, což je unikátní program, který vznikl kombinací kickbox aerobicu a funkčního tréninku. Je ideální pro ty, které chtějí zpevnit problémové partie (zadek, stehna, břicho). Ivo Schovanec pořádá tréninky v několika pražských sportovních centrech. Bližší informace najdete na www.ivoschovanec.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije