Horké tipy

Víme, kde můžete posílat SMS zdarma bez omezení a to až do zblbnutí

Česká republika sice rozhodně nepatří mezi zaostalé státy, nicméně v určitých ohledech za ostatními zeměmi pozadu jsme. Na mysli nemáme nic jiného než mobilní služby. Respektive jejich ceny. Ani po x letech operátoři nepolevili a nezlevnili textové zprávy, které jsou v zahraničí za symbolické ceny. Jistě, v nabídce je několik tarifů, které umožňují posílání SMS zpráv zdarma, ovšem pouze za cenu vysokých paušálních poplatků. Majitelé tabletů a mobilních telefonů s připojením k internetu však nemusí zoufat. Služba smsmania.cz dovoluje posílat SMS do všech sítí zdarma.

SMSmánia nabízí více než jen bezplatné odesílání textovek

SMS zdarma mohou zasílat všichni uživatelé a to bez ohledu na to, zda se na webu registrují. Zmíněná registrace však přináší další výhody v podobě přehledného adresáře, archívu odeslaných zpráv či automatický podpis. Neméně praktické jsou i statistiky odeslaných SMS a možnost propojení s mobilní aplikací teXtovka. Autoři portálu navíc slibují další užitečné funkce, takže se rozhodně máme na co těšit. Již brzy se budeme moc účastnit soutěží o hodnotné ceny a na další překvapení.

Textujte tak, až vám upadnou prsty

SMSmánia.cz jednoduše není obyčejný web, ze kterého lze pouze odesílat SMS zdarma. Je to portál, který budete navštěvovat i tehdy, když žádnou textovku odeslat nepotřebujete. Budete-li odesílat SMS zdarma pravidelně, vyvarujete se faktury se nepříjemně vysokou částkou. S SMSmánií vás už prsty nebudou svrbět – budou vás totiž bolet od neustálého vyťukávání textovek 🙂

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije