Víme, kde můžete posílat SMS zdarma bez omezení a to až do zblbnutí

Česká republika sice rozhodně nepatří mezi zaostalé státy, nicméně v určitých ohledech za ostatními zeměmi pozadu jsme. Na mysli nemáme nic jiného než mobilní služby. Respektive jejich ceny. Ani po x letech operátoři nepolevili a nezlevnili textové zprávy, které jsou v zahraničí za symbolické ceny. Jistě, v nabídce je několik tarifů, které umožňují posílání SMS zpráv zdarma, ovšem pouze za cenu vysokých paušálních poplatků. Majitelé tabletů a mobilních telefonů s připojením k internetu však nemusí zoufat. Služba smsmania.cz dovoluje posílat SMS do všech sítí zdarma.

SMSmánia nabízí více než jen bezplatné odesílání textovek

SMS zdarma mohou zasílat všichni uživatelé a to bez ohledu na to, zda se na webu registrují. Zmíněná registrace však přináší další výhody v podobě přehledného adresáře, archívu odeslaných zpráv či automatický podpis. Neméně praktické jsou i statistiky odeslaných SMS a možnost propojení s mobilní aplikací teXtovka. Autoři portálu navíc slibují další užitečné funkce, takže se rozhodně máme na co těšit. Již brzy se budeme moc účastnit soutěží o hodnotné ceny a na další překvapení.

Textujte tak, až vám upadnou prsty

SMSmánia.cz jednoduše není obyčejný web, ze kterého lze pouze odesílat SMS zdarma. Je to portál, který budete navštěvovat i tehdy, když žádnou textovku odeslat nepotřebujete. Budete-li odesílat SMS zdarma pravidelně, vyvarujete se faktury se nepříjemně vysokou částkou. S SMSmánií vás už prsty nebudou svrbět – budou vás totiž bolet od neustálého vyťukávání textovek :-)

Publikováno: 13. 02. 2013

Kategorie: Horké tipy

Autor: Honza Vodička

Tagy: sms zdarma | sms zdarma do všech sítí | smsmania.cz