Počítačové hry nejsou jen pro děti. Odreaguje se díky nim každý!

Pamatujete si ještě na doby, kdy jste nemuseli řešit každodenní povinnosti běžného života a s radostí se oddávali bezstarostné zábavě? Jednou za čas byste měli „vypnout“ a alespoň na chvíli se utrhnout z reality. A znáte něco lepšího než hraní počítačových her? Digitální zábava je fenomén, kterému se oddávají lidé na celém světě. Na věku, pohlaví a barvě pleti nezáleží. Lze říct, že gamesky nás hry určitým způsobem spojují.

Chcete si zahrát hned a zdarma?

Usedněte alespoň pro jednou k počítači a zasuňte do mechaniky CD nebo DVD s vašim oblíbeným titulem... Ale co když žádné hry po ruce nemáte? Nevadí, můžete si zahrát zcela zdarma a to i bez nutnosti instalace. Kam tím míříme? Vyzkoušejte populární flash hry, které se na internetu drží již od nepaměti. Pokud jste ještě nikdy nehráli tzv. browserovky (hry, které spustíte přímo v internetovém prohlížeči), máte nejvyšší čas vše napravit.

Herna, ve které najdete více než 1 100 onlinovek

A kde se po nich poohlédnout? Na online hry narazíte na každém virtuálním rohu, ale proč plýtvat časem, když můžete navštívit populární web Herna24.cz a vybrat si z více než 1 100 flashovek na jednom místě? Nikdo po vás nebude vyžadovat registraci a celkový dojem nenarušuje ani všudypřítomná reklama. Každý den zde přibývají nové online hry a je téměř nemožné, abyste si z širokého spektra žánrů nevybrali ten svůj.

Vyberte si hru podle nálady

Všechny onlinovky jsou přehledně rozděleny do kategorií tak, aby bylo hledání co nejpohodlnější. Máte chuť na pořádnou akci? Chopte se zbraní a zachraňte planetu před teroristy nebo vetřelci z vesmíru! Rádi sportujete? Zahrajte si fotbálek, hokej nebo třeba extrémní jízdu na BMX. A pro ty, kteří si chtějí procvičit mozkové závity nebo postřeh, jsou připraveny logické a postřehové hry. Samozřejmě nechybí ani hry pro dva a flashovky s lechtivým nádechem. Proč to rozmazávat? Portál Herna24.cz je zkrátka ideální místo k odreagování. Můžete začít hrát třeba hned teď!

Publikováno: 25. 11. 2014

Kategorie: Zábava

Autor: Honza Vodička

Tagy: flash hry | online hry