Zastavárna jako alternativa nebankovní půjčky? Proč ne!

Neuspěli jste s žádostí o běžný bankovní úvěr? Pokud jste si jistí, že zvládnete vypůjčenou částku splatit i přesto, že vás banka označila jako nespolehlivého klienta, obraťte se na někoho, kdo vám půjčí i bez nutnosti dokládání příjmů. Jedním z míst, kde můžete získat peníze ihned, je i zastavárna. Princip je jednoduchý, věřitel vám na základě určité zástavy poskytne částku, která dosahuje určitého procenta z z její tržní ceny. Počítejte s tím, že nikdy nedostanete plných 100 %, ale na druhou stranu má v zastavárně mnohem větší jistotu, než v případě klasické nebankovní půjčky se zástavou.

U zastavárny víte, na čem jste

Rozhodnete-li se pro nebankovní půjčku se zástavou nemovitosti nebo jiného majetku vyšší hodnoty, měli byste být nanejvýš obezřetní. Smlouvy jsou plné dodatků, kvůli kterým můžete o nemovitost velmi snadno přijít. Solidní zastavárna má naopak pevná pravidla a mnohem nižší úroky. Vrátíte-li peníze dle smluvních podmínek, nemusíte se o svůj majetek bát. Pokud ve svém okolí nemáte nikoho, mezi jehož služby spadá také zástava nemovitostí, obraťte se na zastavárnu Praha.

Chcete prodat dům nebo automobil? Udělejte to co nejvýhodněji!

Zastavárna Praha se zabývá také výkupem a to nejen nemovitostí, ale také luxusních automobilů a drahých kovů. Potřebujete-li se svého majetku co nejrychleji zbavit a pokud možno za co nejvyšší cenu, mohl by vás výkup zajímat. Peníze dostanete obratem a to až do 100 % tržní ceny, kterou stanoví odhadce. Pokud vás služby pražské zastavárny zaujaly, přečtěte si o nich více na zastavarnavpraze.cz.

Zástava je v mnoha ohledech výhodnější a hlavně bezpečnějšínež běžná nebankovní půjčka se zástavou – nedávejte svůj majetek napospas podvodníkům a vyřešte své problémy co nejefektivněji.

Publikováno: 19. 05. 2013 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Honza Vodička

Tagy: výkup | výkup aut | výkup luxusních aut | výkup nemovitostí | zástava | zastavárna praha | zástavy