Vana, ze které nevylezete

Také si domů z práce odnášíte spoustu starostí a nemůžete se dočkat, až se natáhnete na vaši oblíbenou pohovku a alespoň na chvíli zapomenete na všechny útrapy světa? Patříte k lidem, kteří čelí každodennímu stresu , který se začíná projevovat na vašem zdraví? Přestaňte hazardovat se svým zdravím a začněte aktivně relaxovat. Najděte si způsob, který vás spolehlivě uvolní a dostane chmurné myšlenky na míle daleko. V podobných situacích bývá zdaleka nejefektivnější bývá masáž. Tu si můžete dopřát i bez toho, aniž byste museli někam chodit. Jak je to možné? Odpověď se nazývá vířivá vana. Pořídíte-li si domů vířivku, budete mít vlastního „maséra“ k dispozici kdykoliv.

Vybíráme vířivou vanu

Vířivky jsou primárně určeny pro relaxaci a rahabilitaci a vyrábí proto v poměrně malých rozměrech. Průměr těch rodinných nepřesáhne 2 m a hloubka 60 cm. Obvykle se do ní naskládá jedna až čtyři osoby a k provozu jim stačí relativně malé množství vody. Trochu odlišné parametry mají vířivé vany pro veřejnost, které zaberou i celou místnost. Pro každý model je typický nejen určitá velikost, ale i tvar, funkce, počet trysek a další specifické funkce, jako jako je osvětlení, aromaterapie, chronoterapie či termokryt. Budete-li od svého relaxačního zařízení vyžadovat nadstandardní funkce, počítejte s vyšší cenou.

Kvalita jménem Albixon

Rozhodli jste se se dát vale migrénám a bolavým zádům? Na výběru vířivky byste si měli dát, vzhledem k její ceně, opravdu záležet. Správnou volbou jsou vířivé vany Albixon, které jsou k mání ve vnitřních i venkovních variantách. Společnost nabízí luxusní vany obložené exotickým dřevem, stejně jako velmi levné, ale přesto výkonné zařízení, které si může dovolit úplně každý. Vířivky Albixon se vyrovnají i těm nejschopnějším masérům a vylézat se vám z nich bude jen velmi těžko.

Publikováno: 06. 09. 2012 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: albixon | vířivá vana | vířivá vana albixon | vířivé vany | vířivka | vířivka albixon | vířivky