Zdraví

Vana, ze které nevylezete

Také si domů z práce odnášíte spoustu starostí a nemůžete se dočkat, až se natáhnete na vaši oblíbenou pohovku a alespoň na chvíli zapomenete na všechny útrapy světa? Patříte k lidem, kteří čelí každodennímu stresu , který se začíná projevovat na vašem zdraví? Přestaňte hazardovat se svým zdravím a začněte aktivně relaxovat. Najděte si způsob, který vás spolehlivě uvolní a dostane chmurné myšlenky na míle daleko. V podobných situacích bývá zdaleka nejefektivnější bývá masáž. Tu si můžete dopřát i bez toho, aniž byste museli někam chodit. Jak je to možné? Odpověď se nazývá vířivá vana. Pořídíte-li si domů vířivku, budete mít vlastního „maséra“ k dispozici kdykoliv.

Vybíráme vířivou vanu

Vířivky jsou primárně určeny pro relaxaci a rahabilitaci a vyrábí proto v poměrně malých rozměrech. Průměr těch rodinných nepřesáhne 2 m a hloubka 60 cm. Obvykle se do ní naskládá jedna až čtyři osoby a k provozu jim stačí relativně malé množství vody. Trochu odlišné parametry mají vířivé vany pro veřejnost, které zaberou i celou místnost. Pro každý model je typický nejen určitá velikost, ale i tvar, funkce, počet trysek a další specifické funkce, jako jako je osvětlení, aromaterapie, chronoterapie či termokryt. Budete-li od svého relaxačního zařízení vyžadovat nadstandardní funkce, počítejte s vyšší cenou.

Kvalita jménem Albixon

Rozhodli jste se se dát vale migrénám a bolavým zádům? Na výběru vířivky byste si měli dát, vzhledem k její ceně, opravdu záležet. Správnou volbou jsou vířivé vany Albixon, které jsou k mání ve vnitřních i venkovních variantách. Společnost nabízí luxusní vany obložené exotickým dřevem, stejně jako velmi levné, ale přesto výkonné zařízení, které si může dovolit úplně každý. Vířivky Albixon se vyrovnají i těm nejschopnějším masérům a vylézat se vám z nich bude jen velmi těžko.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije