Podnikání

Udělejte dojem na zákazníky kreativním výstavním stánkem

Skočili jste rovnýma nohama do nového byznysu, nebo jen chcete pořádně „nakopnout“ ten současný? Hledáte-li způsob, jak se pořádně zviditelnit, dostat se do podvědomí klientů a najít zajímavé obchodní partnery, jděte přímo ke zdroji. Napadá vás lepší způsob, než prezentovat svou nabídku v rámci veletrhu, výstavy nebo podobné akce? Počítejte však s tím, že podobnou taktiku zvolí i vaše konkurence. A chcete-li, aby jste byli v centru pozornosti především vy, budete muset sáhnout po těžkém kalibru. Vaše expozice nebo výstavní stánek musí vyčnívat z davu!

Spolupráce s profesionály se vyplatí

Neobejdete se bez partnera, který má realizace expozic „v krvi“. Potřebujete kreativní profesionály, kteří se postarají o vše, co bude třeba. Spolehněte se na odborníky z české společnost Exposale. Mají dlouholeté zkušenosti v oboru a v minulosti pomáhali významným českým i zahraničním firmám. Exposale působí v rámci celé České republiky, ale realizovala expozice a výstavní stánky i v jiných zemích (např. v USA, Číně…).

Proč právě Exposale?

Realizace výstavních stánků se neobejde bez týmu grafiků, řemeslníků a spousty dalších lidí. Nekomplikujte si to zbytečným přeprodáváním práce mezi několika firmami. Exposale disponuje kompletním zázemím a má vlastní grafické studio, truhlářskou a zámečnickou dílnu, sklady i showroom. Spolupráce je díky přímé komunikaci mnohem rychlejší a efektivnější.
stánek Portfolio služeb je pestré a jediným limitem je váš rozpočet. Můžete zvolit základní systémové výstavní stánky, ale také unikátní expozice na míru. Pro Exposale je každá zakázka výzvou a s výsledek předčí vaše očekávání. Ale co by váš mělo přesvědčit, když ne pohled na fotogalerii referencí, kterou najdete na www.exposale.cz? Na webu se dozvíte vše, co je třeba a jak se rozhodnete, je jen na vás.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije