Udělejte dojem na zákazníky kreativním výstavním stánkem

Skočili jste rovnýma nohama do nového byznysu, nebo jen chcete pořádně „nakopnout“ ten současný? Hledáte-li způsob, jak se pořádně zviditelnit, dostat se do podvědomí klientů a najít zajímavé obchodní partnery, jděte přímo ke zdroji. Napadá vás lepší způsob, než prezentovat svou nabídku v rámci veletrhu, výstavy nebo podobné akce? Počítejte však s tím, že podobnou taktiku zvolí i vaše konkurence. A chcete-li, aby jste byli v centru pozornosti především vy, budete muset sáhnout po těžkém kalibru. Vaše expozice nebo výstavní stánek musí vyčnívat z davu!

Spolupráce s profesionály se vyplatí

Neobejdete se bez partnera, který má realizace expozic „v krvi“. Potřebujete kreativní profesionály, kteří se postarají o vše, co bude třeba. Spolehněte se na odborníky z české společnost Exposale. Mají dlouholeté zkušenosti v oboru a v minulosti pomáhali významným českým i zahraničním firmám. Exposale působí v rámci celé České republiky, ale realizovala expozice a výstavní stánky i v jiných zemích (např. v USA, Číně...).

Proč právě Exposale?

Realizace výstavních stánků se neobejde bez týmu grafiků, řemeslníků a spousty dalších lidí. Nekomplikujte si to zbytečným přeprodáváním práce mezi několika firmami. Exposale disponuje kompletním zázemím a má vlastní grafické studio, truhlářskou a zámečnickou dílnu, sklady i showroom. Spolupráce je díky přímé komunikaci mnohem rychlejší a efektivnější. stánek Portfolio služeb je pestré a jediným limitem je váš rozpočet. Můžete zvolit základní systémové výstavní stánky, ale také unikátní expozice na míru. Pro Exposale je každá zakázka výzvou a s výsledek předčí vaše očekávání. Ale co by váš mělo přesvědčit, když ne pohled na fotogalerii referencí, kterou najdete na www.exposale.cz? Na webu se dozvíte vše, co je třeba a jak se rozhodnete, je jen na vás.

Publikováno: 03. 11. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: Honza Vodička

Tagy: realizace expozic | realizace výstavních stánků