Kam na dovolenou?

Máte pocit, že už nevydržíte další uspěchaný den v práci a všechny povinnosti se na vás valí jako lavina? Dopřejte si pár dní nerušené relaxace a zajeďte si na dovolenou. Vyberte si několik dní volna a podívejte se na místa, o kterých si tak rádi čtete v časopisech nebo koukáte na fotky na internetu. Díky nízkým cenám zájezdů a dovolených se můžete podívat až na druhý konec světa, aniž by cesta ohrozila vaše celoživotní úspory. V prvé řadě si však musíte ujasnit, co od dovolené očekáváte. Chcete si užívat nerušeného opalování a koupání? Zajeďte si k moři. Máte rádi památky a kulturu? V tom případě se vydejte vstříc dobrodružství do některého z četných kulturních center s bohatou historií.

Dovolená u moře pro lenochy

Není dovolená jako dovolená a je jen na vás, jak si ji zařídíte. Pro línější povahy jsou vhodné turistické letoviska v Chorvatsku, Itálii, Francii či Španělsku. Evropská přímořská letoviska nabízí příjemný pobyt na písčitých plážích s celou řadou užitečných služeb, na které jsme zvyklí. Zaplaťte si all inclusive a užijte si dovolenou na plno bez toho, abyste byli nuceni vařit nebo uklízet. Zájezdy jsou přece od toho, abychom si na nich odpočinuli, nebo ne?

Poznejte krásy evropských velkoměst

Nekonečné povalování na pláži je však pro některé turisty noční můrou. Patříte snad k lidem, kteří touží poznávat nové lidi, kulturu a historii? V tom případě se pokochejte exponáty v Louvru v Paříži, projeďte v gondole v Benátkách a navštivte další nezapomenutelná místa, která vás ohromí. Poznávací zájezdy jsou neméně oblíbené a není pravda, že na ně většinou jezdí jen důchodci. Chcete-li ušetřit, využijte lákavou nabídku last minute zájezdů od oblíbené cestovní agentury NewTravel.cz. I vy máte jedinečnou příležitost procestovat všechna zajímavá místa, o kterých jste si zatím jen četli.

Publikováno: 14. 03. 2012

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Honza Vodička

Tagy: dovolená | last minute | newtravel.cz | poznávací zájezdy | zájezdy