Skartace v Praze i menších městech zajišťuje německý specialista

Malá nebo velká firma. Na tom nezáleží. Drobní podnikatelé, mezinárodní společnosti nebo státní instituce musí pravidelně řešit likvidaci nepotřebných dokumentů a dat. Přívlastek „nepotřebný“ však berte s rezervou. V datech, která jsou pro vás bezcenná, může někdo jiný objevit zlatou žílu. Nepodceňujte proto způsob, jakým s tištěnými a digitálními dokumenty nakládáte – zbavte se jich tak, aby k nim nikdo jiný neměl přístup a nemohl je využít proti vám nebo vašim zákazníkům. Prozradíme vám vše, co byste měli vědět o skartaci.

Dokumenty nevyhazujte, ale nechte skartovat!

Pokud si pohráváte s myšlenkou, že nepotřebné dokumenty a datové nosiče jen tak vyhodíte do kontejneru – zadržte. Jak jsme již zmínili v úvodu, k likvidaci tištěných a digitálních dokumentů musíte přistupovat obezřetně, protože nikdy nevíte, kdo data zneužije. Jediným bezpečným řešením je skartace, v rámci které jsou dokumenty znehodnoceny tak, aby bylo znemožněno jejich další používání. Ale jak ke skartaci přistupovat v případě, kdy váš archiv doslova praská ve švech? Představa likvidace dokumentů běžnou kancelářskou skartovačkou je více než úsměvná. Musíte se obrátit na někoho, kdo se o vše postará za vás. A protože jde o důvěrná data, zvolte specialisty, kteří vám nabídnou maximální profesionalitu, diskrétnost a individuální přístup. Že nikoho takového neznáte? V tom případě dejte na naše doporučení.

REISSWOLF - renomovaný odborník na archivaci a skartaci

Mezi přední odborníky, kteří se zabývají skartací, ale také archivací, patří společnost REISSWOLF. Na českém trhu působí od roku 1996, ale prvopočátky činnosti spadají až do poloviny 80. let. Německá firma si během několika málo let získala zvučné reference (hamburské banky a pojišťovny) a následně expandovala do dalších evropských zemí. Momentálně se chystá na čínský a americký trh. A co pro vás může společnost REISSWOLF udělat? Pro vaše tištěné i digitální dokumenty přijede až na místo, postará se o jejich likvidaci a vystaví vám certifikát o provedení skartace. Pokud vás nabídka služeb zaujala, pokračujte odkazem na služby skartace pro příslušnou lokalitu:

Publikováno: 05. 08. 2014

Kategorie: Podnikání

Autor: Honza Vodička

Tagy: skartace pardubice | skartace praha