Zábava

Šicí stroj – praktický pomocník, který vám doma nesmí chybět

Není to tak dávno, kdy byly šicí stroje nedílnou součástí každé domácnosti. Ženám (a leckdy i mužům) začaly pomáhat již před více než 200 lety a přestože se zdá, že je v dnešní době nepotřebujeme, opak je pravdou. Oblečení sice si lze nakoupit za pár drobných a případné opravy můžeme svěřit zkušené švadleně, ale ruku na srdce – nebylo by rychlejší a ekonomičtější oblíbené kousky vyspravit svépomocí? A právě proto zájem o šicí stroje neklesá a stále jde o perfektní dárek, který většina mladých dam ráda přijme. Pokud ve vaší domácnosti praktický pomocník chybí a přemýšlíte o tom, že si ho pořídíte, máme pro vás tip na chytrou ještěrku.

Bobbin Lizard 4228

Šicí stroje Bobbin jsou známé svou kvalitou a spoustou zajímavých funkcí a výjimkou není ani model Lizard 4228, který je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Tento robustní stroj s volným ramenem disponuje integrovaným navlékačem nitě do jehly a bude s vámi věrně spolupracovat tak, aby výsledek dopadl přesně podle vašich představ. Jeho bohaté programové vybavení ho předurčuje k mnohostrannému využití a tedy nejen úpravě a opravě oděvů. Šicí stroj Lizard 4228 se chlubí celkem 25 programy pro šití, mezi kterými nechybí ani 4 ozdobné a 4 vyšívací programy. Zvládá trojnásobný stretchový rovný steh (extra pevný), overlockový steh pro začišťování látek nebo elastický „neviditelný“ steh, který využijete v případě přišití délky nohavic nebo sukně. Program změníte pouhým otočením kolečka.
Manipulace s modelem Lizard 4228 je snadná a díky dostatečně vysoké patce vás nebude trápit nedostatek místa pro šití silných látek. A aby toho nebylo málo, najdete u něj také automatickou knoflíkovou dírku na jeden krok. Stačí vložit knoflík a můžete šít – jednodušší už to být nemůže.

Šicí stroje jedině od profesionálů

A kde tohohle „fachmana“ seženete za skvělou cenu? Najdete ho na www.sici-stroje-overlocky.cz – v internetovém obchodě, který provozuje Šicí centrum Haišman. Prodejce se v oboru pohybuje téměř pětadvacet let a nabízí také mandly, vyšívací stroje, žehlící techniku, krejčovské panny a ostatní příslušenství, které byste mohla potřebovat. V e-shopu můžete zakoupit také pletací stroj a ať už si nakonec vyberete kteréhokoliv pomocníka, vždy se můžete ohledně na cokoliv zeptat. Šicí centrum Haišman totiž nepatří mezi většinu ostatních prodejců a ví o svém sortimentu úplně vše. Tak ať se vám dobře šije!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije