Šicí stroj - praktický pomocník, který vám doma nesmí chybět

Není to tak dávno, kdy byly šicí stroje nedílnou součástí každé domácnosti. Ženám (a leckdy i mužům) začaly pomáhat již před více než 200 lety a přestože se zdá, že je v dnešní době nepotřebujeme, opak je pravdou. Oblečení sice si lze nakoupit za pár drobných a případné opravy můžeme svěřit zkušené švadleně, ale ruku na srdce – nebylo by rychlejší a ekonomičtější oblíbené kousky vyspravit svépomocí? A právě proto zájem o šicí stroje neklesá a stále jde o perfektní dárek, který většina mladých dam ráda přijme. Pokud ve vaší domácnosti praktický pomocník chybí a přemýšlíte o tom, že si ho pořídíte, máme pro vás tip na chytrou ještěrku.

Bobbin Lizard 4228

Šicí stroje Bobbin jsou známé svou kvalitou a spoustou zajímavých funkcí a výjimkou není ani model Lizard 4228, který je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Tento robustní stroj s volným ramenem disponuje integrovaným navlékačem nitě do jehly a bude s vámi věrně spolupracovat tak, aby výsledek dopadl přesně podle vašich představ. Jeho bohaté programové vybavení ho předurčuje k mnohostrannému využití a tedy nejen úpravě a opravě oděvů. Šicí stroj Lizard 4228 se chlubí celkem 25 programy pro šití, mezi kterými nechybí ani 4 ozdobné a 4 vyšívací programy. Zvládá trojnásobný stretchový rovný steh (extra pevný), overlockový steh pro začišťování látek nebo elastický „neviditelný“ steh, který využijete v případě přišití délky nohavic nebo sukně. Program změníte pouhým otočením kolečka. Manipulace s modelem Lizard 4228 je snadná a díky dostatečně vysoké patce vás nebude trápit nedostatek místa pro šití silných látek. A aby toho nebylo málo, najdete u něj také automatickou knoflíkovou dírku na jeden krok. Stačí vložit knoflík a můžete šít – jednodušší už to být nemůže.

Šicí stroje jedině od profesionálů

A kde tohohle „fachmana“ seženete za skvělou cenu? Najdete ho na www.sici-stroje-overlocky.cz – v internetovém obchodě, který provozuje Šicí centrum Haišman. Prodejce se v oboru pohybuje téměř pětadvacet let a nabízí také mandly, vyšívací stroje, žehlící techniku, krejčovské panny a ostatní příslušenství, které byste mohla potřebovat. V e-shopu můžete zakoupit také pletací stroj a ať už si nakonec vyberete kteréhokoliv pomocníka, vždy se můžete ohledně na cokoliv zeptat. Šicí centrum Haišman totiž nepatří mezi většinu ostatních prodejců a ví o svém sortimentu úplně vše. Tak ať se vám dobře šije!

Publikováno: 28. 05. 2014

Kategorie: Zábava

Autor: Honza Vodička

Tagy: bobbin lizard | mandly | overlocky | pletací stroj | šicí stroj bobbin lizard | šicí stroje