Horké tipy

Internet je stále zdrojem důležitých informací!

Na internet jsme si zvykli natolik, že si bez něj nedokážeme představit život. Mnozí z nás však zapomněli, že primárním cílem bylo jednoduché hledání nejrůznějších informací. Možná vás to překvapuje, ale skutečně existují i mnohem hodnotnější weby než je Facebook nebo YouTube 🙂 A abychom vám připomněli, že na internetu najdete téměř cokoliv, našli jsme pro vás několik portálů, které vám mohou ušetřit spoustu času.

Hledáte telefonní číslo, ale nemáte Zlaté stránky?

V době, kdy byl internet velkou neznámou, nám k hledání čísel sloužil tištěný telefonní seznam. Notoricky známé Zlaté nebo Bílé stránky (s telefonními čísly na firmy) už naštěstí skladovat nemusíme a veškeré údaje najdeme díky informačnímu portálu seznam-telefonni.cz. Právě zde se si můžete přečíst, kde hledat telefonní čísla na pevné linky a zda je vůbec možné vyhledat mobilní čísla.

Neztrácejte čas na katastrálním úřadě!

Další z webů, který byste si měli přidat do záložek slouží k nahlížení do katastru nemovitostí. K čemu je podobná služba dobrá? Pokud jste ji ještě nikdy nevyužili, pravděpodobně jste nikdy nekupovali pozemek nebo nemovitost, ale právě to se může v blízké budoucnosti změnit. Katastr nemovitostí nahlížení vám poskytne informace o parcelách a jejich majitelích a nebudete muset vážit cestu na katastrální úřad.

Pro realitní makléře a kanceláře jsou katastrální mapy online povinnost. Vyhledávání informací o vlastnících parcel a nemovitostí je jejich každodenním chlebem a díky internetu o ně nemusí žádat jednotlivě. Informace, kde údaje hledat, najdete na webech katastralni-mapy-parcel.cz a nemovitosti-nahlizeni.katastr.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije